comScore

FutbolArena TV

Gökhan Töre: "Elimden geleni yaparak tekrar Milli Takım'a dönmeye çalışacağım"

17 Ekim 2019, Perşembe 13:13

BtcTurk Yeni Malatyaspor'un sağ kanat oyuncusu Gökhan Töre, elinden gelenin en iyisini yaparak, milli takıma geri dönmeye çalışacağını söyledi. 
Orduzu Pınarbaşı Nurettin Soykan Tesisleri'nde gazetecilere açıklamada bulunan Töre, kalbinin ve ruhunun her zaman A Milli Futbol Takımıyla birlikte olduğunu ifade etti.
Töre, 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde mücadele eden A Milli Takımı tebrik ederek, "Oynasam da oynamasam da ay yıldızlı bayrağı göğsümde her zaman taşınım, taşımaya da devam edeceğim. Mücadelemi hiçbir zaman bırakmayacağım. 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde mücadele eden A Milli Takımımızı ve  A Milli Takımımızın teknik direktörü Şenol Güneş'i tebrik ediyorum. Büyük bir başarı elde ettiler. Avrupa kupasına katılmayı başardılar" diye konuştu. 
Sakatlık sonrası yeniden takıma döndüğü için mutlu olduğunu dile getiren Töre, şunları kaydetti: "Elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim. Malatyaspor'da da elimden gelenin en iyisini yapmak, katkı sağlamak için çalışıyorum. Burada takım arkadaşlarım ve atmosfer çok iyi. Konyaspor maçına hazırlanıyoruz. Benimde sakatlığım yeni bitti. Allah'ın izniyle Konyaspor maçında kadroda olacağım."
Töre, yeniden milli formayı giymek istediğini ifade ederek, "Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Hem Malatyaspor'un hem de Türk halkının benden beklentileri çok büyük. Elimden gelenin en iyisini yaparak tekrar milli takıma dönmeye çalışacağım" dedi. 
Sakatlık sürecini atlattığını belirten Töre, "Çok şükür eskisinden daha iyiyim. Talihsiz bir sakatlık yaşadım. Trabzonspor maçında arka adalem yırtıldı. Talihsiz bir olay oldu ama çok şükür eskisinden daha iyi döndüm. Konyaspor maçında hocamız bana görev verirse hazırım" diye konuştu.

Yeni Malatyaspor Videoları