comScore

Gökhan Kırdar kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? (Gökhan Kırdar'ın sağlık durumu nasıl? Gökhan Kırdar'a ne oldu? (Gökhan Kırdar son dakika)

22 Mayıs 2018, Salı 15:58
Gökhan Kırdar kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? (Gökhan Kırdar'ın sağlık durumu nasıl? Gökhan Kırdar'a ne oldu? (Gökhan Kırdar son dakika)

Gökhan Kırdar'ın son dakika hasteaneye kaldırılmasının ardından Gökhan Kırdar'ın sağlık durumunu merak eden insanlar aynı zamanda hastanede yoğun bakıma kaldırılan Gökhan Kırdar kimdir, kaç yaşında, nereli ve Gökhan Kırdar ne iş yapıyor? sorularını da merak etmeye başladı. Son dakika Gökhan Kırdar haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena - Gökhan Kırdar hastaneye kaldırıldı. Gökhan Kırdar'ın hastaneye kaldırılmasının ardından Gökhan Kırdar'ın kim olduğu merak edilirken, aynı zamanda Gökhan Kırdar yoğun bakımda mı ve Gökhan Kırdar'ın sağlık durumu nasıl? sorularına da yanıt aranmaya başladı. Peki Gökhan Kırdar neden hastaneye kaldırıldı? Gökhan Kırdar'a ne oldu? Gökhan Kırdar'ın sağlık durumu nasıl? Gökhan Kırdar'a dair son dakika gelişmelerine haberimizin devamından bulabilirsiniz. 

Müzik piyasasının ünlü isimlerinden ve aynı zamanda birçok diziye beste yapan Gökhan Kırdar'ın hastaneye kaldırılmasının ardından Gökhan Kırdar kısa süre içinde twitter'da trend topic listesine girdi. Gökhan Kırdar'ın ağzından kan geldiği ve bunun üzerine hastaneye kaldığı öne sürüldü. Peki Gökhan Kırdar hangi hastanede? Gökhan Kırdar tedavisine Maltepe Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yoğun bakım ünitesinde devam ediliyor.  Gökhan Kırdar özellikle Türkiye'nin fenomen dizilerinden Kurtlar Vadisi için yaptığı müziklerle ün kazanmış bir müzisyen. Vatandaşlarının büyük bölümünün Kurtlar Vadisi aracılğıyla tanıdığı Gökhan Kırdar'a dair bilgiler, Gökhan Kırdar kimdir ve Gökhan Kırdar kaç yaşında, nereli? soruları dışında Gökhan Kırdar ne iş yapıyor ve Gökhan Kırdar'ın sağlık durumuna dair bilgilere haberimizin devamından ulabilirsiniz. 
 

Gökhan Kırdar kimdir?


1970 tarihinde Aydın'da hayata gözlerini açan usta müzisyen 47 yaşındaki Gökhan Kırdar, ortaöğrenimini İzmir'de bitirdi. Ardından üniversite eğitimi için İstanbul'a yerleşen Gökhan Kırdar burada Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nü tamamlayarak mezun oldu. 1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesin'de Mimarlık alanında eğitim alan Kırdar, buradan mezun olduktan sonra ilk şarkısını çıkardı. Ardından 1997 yılında, kendi müzik şirketi Loopus'u kurdu.

 

Gökhan Kırdar dizi müzikleri


2002'den bu yana “Kurtlar Vadisi” TV dizisinin müziklerini hazırlayan Kırdar, 2004'de “Kurtlar Vadisi” Vol.1 ve Vol.2 dizi soundtrack albümlerini yayımladı. İşte Gökhan Kırdar'ın dizi müzikleri:

Kurtlar Vadisi
Haziran Gecesi
Yabancı Damat
Yağmur
Anlat İstanbul

Son dakika Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"