comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mehmet Topal ne zaman sözleşme imzalyacak? - Fenerbahçe Haberleri

09 Mart 2016, Çarşamba 18:51
Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mehmet Topal ne zaman sözleşme imzalyacak? - Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçe üç önemli ismi Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mehmet Topal'la hala yeni sözleşme imzalamadı.

FutbolArena Özel - 2015-2016 sezonu sonunda sözeşlemeleri bitecek olan, Fenerbahçe'nin üç Milli oyuncusu Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mehmet Topal, Sarı-Lacivertli kulüple hala masaya oturmadı.

Avrupa'nın birçok kulübünden teklifler alan üç futbolcu da yönetimden haber bekliyor. Buna karşın yönetim, üç futbolcu ile anlaşılacağını açıklasa da henüz somut adım atılmadı. Kendilerine gelen teklifleri bu sebeple şimdilik geri çevirmek zorunda kalan üç futbolcu da bir an önce durumlarının belli olmasını istiyor. 

 

Gökhan Gönül'ü hangi takımlar transfer etmek istiyor?

 

Fenerbahçe'de 9. sezonunu geçiren 31 yaşındaki Gökhan Gönül'ü Atletico Madrid ve Valencia gibi İspanyol devleri istiyor. Gökhan Gönül, bu sezonki performansıyla devlerin ilgisini kabarttı. Yıldız oyuncu bu sezon 1 gol atarken 4 de asist yaptı.

 

Caner Erkin'i hangi takımlar transfer etmek istiyor?

 

27 yaşındaki Caner Erkin için ise İtalyan ekipleri devrede. Daha önce Manisaspor, CSKA Moskova ve Galatasaray'ın da formalarını giyen Caner'in son dönemde adı İnter'le anıldı. Roberto Mancini'nin Süper Lig'den tanıdığı Caner'i istediği İtalyan basını tarafından yazılmaya başlandı.

 

Mehmet Topal'ı hangi takımlar transfer etmek istiyor?

 

30 yaşındaki Mehmet Topal için de İspanya, İngiltere'den teklifler söz konusu. Mehmet Topal daha önce Valencia'da da forma giydiği için Avrupa'nın diğer liglerine adaptasyon konusunda sıkıntı çekmeyeceği düşünülüyor.

 

Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mehmet Topal Fenerbahçe'de kalacak mı?


Üç futbolcu da Fenerbahçe'de kalmak istese de henüz ortada bir teklif ve anlaşma olmaması sözleşmesi sezon sonu bitecek bu üç ismi de zorluyor. Tecrübeli isimler kariyerlerinin son dönemlerinde sağlam adımlar atmak istiyorlar. 


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!