comScore

Gökdeniz Karadeniz'den Rubin'e: "Paramı ödeyin!"

06 Şubat 2019, Çarşamba 17:35
Gökdeniz Karadeniz'den Rubin'e:

Gökdeniz Karadeniz, futbolu bıraktığı Rubin Kazan'ın kendisine ödemesi gereken parayı talep etti. Rubin yönetiminden bu konuyla ilgili açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Rubin Kazan'da futbolu bırakan Gökdeniz Karadeniz, kulübün kendisine olan borcunu ödemediği için bu konuda talepte bulundu. Rubin Kazan yönetimi yaptığı açıklamada Gökdeniz'e borçlu olduklarını doğrularken, en kısa zamanda bu problemi halledeceklerini söyledi. 

Rus basınında Business RU'nun haberine göre, Rubin Kazan'ın toplamda Gökdeniz Karadeniz'e 85 milyon ruble borcu bulunuyor. Bu da yaklaşık olarak 1 milyon euro civarında. Gökdeniz Karadeniz ise bir süredir alacağı konusunda yaşanan problem nedeniyle Rubin Kazan yönetiminden bu parayı talep etti. 
RUBİN KAZAN'DAN RESMİ AÇIKLAMA

Rubin Kazan CEO'su Saimanov yaptığı açıklamada, "Gökdeniz'e borcumuz olduğu doğru. Bunu reddetmiyoruz. Borcu ödeyeceğiz. En azından borca faiz binmemesi konusunda Gökdeniz'le uzlaşmaya çalıştık. Rubin Kazan zor bir dönemden geçiyor ve Gökdeniz'in de anlayış göstermesini bekliyoruz." dedi. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)