comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Güntekin Onay'dan hakemler Beşiktaş'ı kolluyor iddialarına kontra cevap!

19 Şubat 2017, Pazar 23:15
Güntekin Onay'dan hakemler Beşiktaş'ı kolluyor iddialarına kontra cevap!

Beşiktaş - Akhisar Belediyespor maçının ardından NTV Spor %100 Futbol programında Güntekin Onay ile Rıdvan Dilmen arasında çarpıcı bir diyalog yaşandı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 21. haftasında oynanan Beşiktaş - Akhisar Belediyespor maçının ardından siyah beyazlıların asbaşkanı Ahmet Nur Çebi'nin "Hakemler Beşiktaş'ı kolluyor." sözlerine gösterdiği tepkinin ardından Rıdvan Dilmen ile Güntekin Onay arasında sosyal medyada ilginç bir diyalog yaşandı. 


Rıdvan Dilmen'den Beşiktaş ve Ahmet Nur Çebi'nin hakem yorumuna cevap


Rıdvan Dilmen, Ahmet Nur Çebi'nin hakemler hakkında sorulan soruya cevap vermemesi gerektiğini söylerken, "Bugün düşündüğünüz vakit Beşiktaş son 1.5 yılın en iyi futbol oynayan takımı. Geçen yılın şampiyonu. Futbol ortada. Beşiktaş hakemler sayesinde burada demek saygısızlık olur. Hakem hataları, kusurlar olacaktır. Bakın üç büyükler arasında Beşiktaş'ın lehine hakem hataları Galatasaray ve Fenerbahçe'ye nazaran daha fazla oldu. Ancak bu Beşiktaş'ın başarısını kesinlikle gölgelemesin." diye konuştu. 

GÜNTEKİN ONAY'DAN BEŞİKTAŞ'I HAKEM KOLLUYOR İDDİALARINA CEVAP!
Güntekin Onay ise hakem hatalarıyla ilgili olarak, "Evet, hakem hataları oluyor ama güçlüyseniz kazanıyorsunuz. Bakın bir de şöyle bir gerçek var. Bu maça son 5 müsabakada Beşiktaş'ın aleyhine hakem hataları oldu. Karabük'te ofsayttan gol oldu. Konya maçı... Alanya'da hatalı penaltı. Osmanlıspor maçında verilmeyen penaltı. Fenerbahçe kupa maçındaki hata. Son 5 maçta Beşiktaş'ın aleyhine 5 ciddi hakem hatası yapıldı. Bunu da göz ardı etmemek lazım." ifadelerini kullandı. 

AHMET NUR ÇEBİ NELER SÖYLEDİ?

"RAKİP YÖNETİCİLER ALGI YARATMAYA ÇALIŞIYOR"

"Hakemlerle ilgili rakip takımların medyadaki yandaş kişiler, rakip takımların yöneticileri ve hocaları konuşmaya başladı. Tamamen hakemleri baskı altına çalışmaya başlıyorlar. Hakemlerin kasıtlı hata yapmaları mümkün değil. Hatalar zaten var. Dönüp baktığınız zaman Karabükspor - Beşiktaş maçında da hata var. Dolayısıyla Beşiktaş'ın kollanması gibi bir durum yok. Bu işleri bıracaklar: Kendi takımlarıyla uğraşacaklar. Herkes işine bakacak."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)