comScore

Galatasaray Galatasaray

Güntekin Onay : 'Galatasaray böyle şampiyon olamaz'

29 Ekim 2016, Cumartesi 22:28
Güntekin Onay : 'Galatasaray böyle şampiyon olamaz'

Adanaspor - Galatasaray maçını yorumlayan Güntekin Onay, sarı kırmızılı takımın mevcut performansının şampiyonluğa yetmeyeceğini söyledi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın, Adanaspor deplasmanında 1-0 galip geldiği mücadeleyi yorumlayan Güntekin Onay, sarı kırmızılıların bu şekilde şampiyon olamayacağını iddia etti. 

"GALATASARAY BÖYLE ŞAMPİYON OLAMAZ!"
Adanaspor - Galatasaray maçını NTV Spor'da yorumlayan Güntekin Onay şu ifadeleri kullandı: "

"Sahada kararlılık gösteren, konsantrasyonu üst düzeyde bir takım var. Bu ligde şampiyon olabilmek için çok yüksek kaliteye gerek yok. Devamlılığa ve kararlılığa ihtiyacı var. Galatasaray'ın bu gol ortalaması şampiyon yapmaz. Son yıllarda bu gol ortalamasıyla şampiyon olan yok. Puan ortalaması tam barajın içinde ancak gol sayısı yetmez. Galatasaray yavaş oynamasına rağmen oyunun mutlak hakimiydi. Galatasaray haklı bir galibiyet aldı. Adanaspor'un kalitesini göz önüne alırsak, iyi oynadıklarını düşünmüyorum. Daha kolay kazanmalıydı."

"TOP RAKİPTEYKEN DE SORUN VAR."

Galatasaray, top rakipteyken sorunlu bir takım. Geçen seneye göre daha disiplinliler ancak hala bu sorun devam ediyor. Bu yüzden sürekli topa olmak istiyorlar. Riekerink zeki bir teknik adam. Bu zaafiyetini topa sahip olarak bertaraf etmek istiyor.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.