comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gökhan Töre'nin menajeri konuştu

28 Ocak 2017, Cumartesi 14:09
Gökhan Töre'nin menajeri konuştu

Beşiktaş'a devre arasında geri dönmek istediği iddia edilen Gökhan Töre için menajeri açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın sezon başında West Ham United'a kiraladığı Gökhan Töre'nin devre arasında yeniden siyah beyazlılara dönmek istediği ifade ediliyordu. Başarılı futbolcunun menajeri Ali Pektaş konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
 

Gökhan Töre, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Fanatik'te yer alan habere göre; Pektaş, yaptığı açıklamada, "Gökhan sezonu kesinlikle kapattı ve sezon sonunda Beşiktaş'a geri dönecek. Bunun dışında ortaya atılan iddalar gerçek değildir" ifadelerini kullandı. Töre'nin tedavisine devam edildiği ve Kara Kartal'ın yeni sezon hazırlıklarına kadar hazır hale geleceği bildirildi.

Beşiktaş, Gökhan Töre'yi 1 yıllığınına 3,5 milyon Euro karşılığında kiralamıştı.
 

Beşiktaş Gökhan Töre'den ne kadar kazandı?


Sabah Gazetesi'nden Fatih Doğan, geçtiğimiz ay FutbolArena'ya yaptığı açıklamada Gökhan Töre'nin Beşiktaş'a dönme ihtimalinin bulunmadığını söylemişti.
Beşiktaş'ın Gökhan Töre'nin kiralanmasından 3 milyon Euro kazandığının altını çizen Fatih Doğan, oyuncunun sezon sonunda siyah beyazlılara katılacağını açıklamıştı.

West Ham United'ın oyuncunun opsiyon maddesini kullanacağını düşünmediğini ifade eden Fatih Doğan, "Gökhan Töre'nin bir sakatlığı vardı ve bir operasyon geçirdi. Ameliyat olan bir oyuncunun takıma katkısı olmaz. Beşiktaş sonuçta 3 milyon Euro'yu cebine koydu. Bu görüntüde West Ham'ın da 12 milyon Euro'luk satın alma opsiyonunu kullanacağını düşünmüyorum. Gökhan Töre'nin şu anda Beşiktaş ve West Ham'a katkısı olamaz. Tedavisinin nerede olacağı belli değil ancak sezon sonunda zaten Beşiktaş'a dönecek" dedi.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)