comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gökhan Töre'den Beşiktaş ve transfer açıklaması

29 Ocak 2017, Pazar 01:22
Gökhan Töre'den Beşiktaş ve transfer açıklaması

Gökhan Töre Beşiktaş'taki akıbeti hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekibi Beşiktaş'ın sezon başında West Ham United'a kiraladığı Gökhan Töre, Beyaz TV'ye özel açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'a sezon sonu döneceğinin kesinleşmesinin ardından değerlendirmelerde bulunan Gökhan Töre, sakatlığı hakkında da son durumu bildirdi.
 

Gökhan Töre Beşiktaş'a dönecek mi?


Yoğun bir tedavi gördüğünü belirten başarılı oyuncu, şu anda West Ham United futbolcusu olduğunu dile getirdi. Gökhan Töre geçtiğimiz aylarda bıçak altına yatmış ve sezonu büyük oranda kapatmak zorunda kalmıştı.
'FENERBAHÇE'DEN TEKLİF GELMEDİ'

Gökhan Töre açıklamasında "2 ay önce ameliyat oldum. Yoğun tedavi görüyorum. Gelecek sezona hazır olacağım. Ne zaman sahalara döneceğim belli değil, En kısa sürede dönmeye çalışıyorum. Sezon sonu sözleşmem gereği Beşiktaş'a geri döneceğim. Öyle görünüyor. Zaman zaman bana teklifler geliyor. Normalde kulüp ismi vermem ama Fenerbahçe'den bana teklif gelmedi." diye konuştu.
 

Beşiktaş'tan Gökhan Töre'ye cevap


Sakatlıklardan kurtulamayan ve son olarak West Ham United'da bıçak altına yatmak zorunda kalan Gökhan Töre, büyük ihtimalle sezonu kapattı. Ara transfer döneminde Ersan Adem Gülüm'ün ardından Demba Ba'yı da yeniden kadrosuna katmaya hazırlanan Beşiktaş, Gökhan Töre için kararını verdi.

Beşiktaş'a haber yollarak geri dönmek istediğini belirten Gökhan Töre'ye Beşiktaş'ın cevabı olumsuz oldu. İstanbul'da tedavisine devam eden başarılı oyuncunun, sezon sonundan önce sahalara dönemeyecek olması bu kararda etkili oldu.

Şenol Güneş'in iyileşmeden takımında görmek istemediği Gökhan Töre'ye böylece sezon sonuna kadar kapılar kapatılmış oldu.
 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)