comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Gökhan Saral'dan Akyazı açıklaması

15 Ekim 2016, Cumartesi 16:24
Gökhan Saral'dan Akyazı açıklaması

Akyazı'dan Sorumlu Trabzonspor Yöneticisi Gökhan Saral önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Trabzonspor'un Akyazı'dan Sorumlu Yöneticisi Gökhan Saral Trabzonspor, Akyazı Stadı ve Engelliler ile ilgili projesi hakkında bilgiler verdi. Saral, Akyazı'nın açılmasıyla birlikte bir başka projesini de hayata geçireceğini söyledi.

Stadın normal şartlarda 9 ay önce TOKİ tarafından teslim edilmesi gerektiğini altını çizen Gökhan Saral, "TOKİ'nin verdiği hiçbir tarih tutmadı. Biz de artık süreci akışına bıraktık" dedi.

"HİÇBİR ZAMAN GERİ ADIM ATMAM"

Saral ayrıca TFF tarafından kendisine verilen hak mahrumiyeti ve 290 bin TL para cezasına da değinerek " Ben aldığım cezaları 11 Ay önce kulübe ödedim" dedi. Trabzonspor'a herhangi bir borcunun olmadığını belirterek "Yönetime geldiğim zaman cezaların Yöneticilerin cebinden ödenmesi
fikrini ortaya ben atmıştım.Şimdi, bunun önünü açmış oldum. Ancak Dünya üzerinde, twitter mesajı yüzünden en yüksek cezayı alan yönetici benimdir heralde. Ancak Kulübümüze dışardan sataşma olursa, şike davasında söyleyeceğimiz birşey varsa söylemekten geri kalmayız. Cezası varsa alırız.
Hiç bir zaman geri adım atmam, diğerlerini bilmem ama ben atmam" ifadelerini kullandı.

"EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ"

Gökhan Saral, Engelli taraftarları Trabzon'da maça davet etmesi ile ilgili olarak da ;"Türkiye'nin 4 bir tarafından engelli kardeşlerimizi Trabzon'da en iyi şartlarda ağırlayıp, beraber yemek yiyeceğiz ve karşılaşmayı izlemelerini sağlayacağız. Trabzonspor'dan destek aldık ama tek krş para almadık.Tamamen kendim karşılıyorum." dedi.

AKYAZI İLE YENİ PROJE

Engelli taraftarları Avni Aker Stadyumu'nda Akhisar karşılaşmasına davet eden Saral, Akyazı Stadı'nın açılmasıyla beraber  yeni bir projesi olduğunu belirterek, 81 ilden 81 şehit yakını ve ailesini Akyazı Stadı'nın açılışına davet edeceğini söyledi.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.