comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gökhan İnler'in Beşiktaş'taki ilk açıklamaları

01 Eylül 2016, Perşembe 21:56
Gökhan İnler'in Beşiktaş'taki ilk açıklamaları

İlk sözlerinde çok mutlu olduğunu ifade eden Gökhan İnler'e BJK TV'de sürpriz yapıldı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Leicester City'den kadrosuna kattığı orta saha oyuncusu Gökhan İnler, BJK TV'de açıklamalarda bulundu.

İlk sözlerinde çok mutlu olduğunu ifade eden Gökhan İnler'e, hayranlığını belirttiği Ahmet Dursun canlı yayında sürpriz yaptı. Telefon bağlantısıyla programa katılan Ahmet Dursun, tecrübeli oyuncuya başarılar diledi.
İşte Gökhan İnler'in açıklamaları:

“Çok mutluyum. Seneler boyunca Beşiktaş beni istedi. Küçüklüğümden beri Beşiktaşlıyım. Bu transfer döneminde gelmeyi çok istedim. Başkanımız Fikret Orman ve Teknik Direktörümüz Şenol Güneş'e çok teşekkür ederim. Beşiktaş'a gelmek için çok çabaladım. Amokachi dönemini yaşadım. O takımı hep takip ettim. Beşiktaş ile büyüdüm. Kura çekimini izledim ve Napoli'nin çıkacağını hissettim. Grupta güçlü takımlar var. Şampiyonlar Ligi'nde her şey olabilir. Her maç çok önemli. Sistem olarak ikili ya da üçlü oynayabilirim. Arkadaşlarımla pozisyon değiştirebilirim. Benim için takıma yararlı olmak önemli. Takıma bir an önce adapte olmak çok önemli. Her oyuncu lazım. Asist yapmayı ve gol atmayı seviyorum. Beşiktaş taraftarı önünde oynamak gurur verici olacak. Kalbimi sahada göstereceğim. Takıma yüzde yüzümü vereceğim. Şenol Güneş çok iyi kalpli. Pozitif bir konuşma yaptık. Çok mutluyum böyle büyük bir hocayla çalışacağım için.”

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.