comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gökhan İnler: 'Tüylerim diken diken oldu'

12 Eylül 2016, Pazartesi 11:58
Gökhan İnler: 'Tüylerim diken diken oldu'

Beşiktaş'ın Karabükspor ile oynadığı maçta görev alan Gökhan İnler, taraftarlara hayran kaldığını söyledi.

FutbolArena - Beşiktaş'ın yeni transferlerinden Gökhan İnler, Karabükspor maçı sonrası taraftarlara hayran kaldığını ve Vodafone Arena'da tüylerinin diken diken olduğunu söyledi.

Tecrübeli futbolcu Sabah'a yaptığı açıklamada, "Çok özel bir andı, yıllardır hayalini kurduğum bir duyguydu. Çünkü hayallerimin takımı, çocukluğumun takımı…" ifadelerini kullandı. İşte Gökhan İnler'in sözleri:
"TEZAHÜRATLAR MÜTHİŞTİ"

"Sahada o muhteşem seyirci tribünde, o duygu geçişi nasıl olur, nasıl bir bütünlük yaşanır merak içerisindeydim. İnanın abartmıyorum, tüylerim diken diken oldu. Bakmayın sahada soğukkanlı duruşuma çok büyük bir duygu yoğunluğu yaşadım. Muhteşem tribünler, rakibi boğan ıslıklar, bizleri kucaklayan tezahüratlar müthişti. Yıllardır bu anı yaşamanın hayalini kurmuş bir oyuncu olarak hayatımın en özel anlarını Beşiktaş'ta yaşadım."

"AKLIM BEŞİKTAŞ'TAYDI"

"Geçen yıl Beşiktaş'la görüşmeler başladığında içimdeki ateş alevlenmişti. Şartlar gereği Leicester City'e gitmek zorunda kalmıştım ama aklım hep Beşiktaş'taydı. Artık aklım da, fikrim de burada. Karabük maçında arkadaşlarım gibi elimden gelen bütün gayreti gösterdim, zamanla daha iyi olacağımıza inanıyorum. Ben büyük zaferler yaşamaya geldim. Bunun için de elimden gelenin en iyisini yapacağım. Herkes oynamak ister ama bu konuda karar hocamızın ve ona hepimiz saygı duyuyoruz."

"HEDEFİMİZ DEVLER LİGİ"

"Beşiktaş'ın sadece ligde değil, Şampiyonlar Ligi'nde de hedefleri var. İlk hedefimiz iyi başlangıç yapmak ve bunu devam ettirip gruptan çıkmak. Güçlü rakiplerimiz var. Benfica maçında kim sahada olursa olsun, herkes elinden geleni yapacaktır."

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.