comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gökhan İnler: 'Bu gruptan çıkacağız'

28 Eylül 2016, Çarşamba 09:30
Gökhan İnler: 'Bu gruptan çıkacağız'

Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu Gökhan İnler, Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkacaklarına inandığını söyledi.

FutbolArena - UEFA Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam Dinamo Kiev ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta Gökhan İnler önemli açıklamalarda bulundu. Deneyimli futbolcu, gruptan çıkmak için inançlı olduklarını dile getirdi.

"FİNAL MAÇI OLACAK"
Dinamo Kiev maçıyla ilgili Fanatik'e konuşan Gökhan İnler, "Üst seviyede bir maç olacak. İlk maçlarında evlerinde Napoli'ye kaybettiler. Ve henüz puanları yok. Bu maçta da puan alamazlarsa gruptaki şansları azalacak. Bu yüzden rakibimiz için final maçı olacak. Ama biz sadece kendi açımızdan bakıyoruz. Evimizdeki ilk Şampiyonlar Ligi maçında taraftarımız önünde galip gelmeyi planlıyoruz" dedi.

"YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ"

Taraftarlardan destek isteyen tecrübeli oyuncu, "Maç bitene kadar taraftarımızdan destek bekliyoruz. Grup çok dengeli. Her takımın birbirinden puan alabilecek kapasitesi var. Biz bu gruptan çıkıp yolumuza devam edeceğiz. Buna inanıyoruz. Şu anda Beşiktaş'ta tam kendi mevkiimde oynuyorum. Beşiktaş da takım oyununu en iyi oynayan ekip Türkiye'de. Ben de buna katkı vermeye çalışıyorum" ifadelerini kullandı.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.