comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Gökhan Gönül, Fenerbahçe ile sözleşme yenileyecek mi? - Süper Lig Transfer Haberleri

17 Mayıs 2016, Salı 21:34
Gökhan Gönül, Fenerbahçe ile sözleşme yenileyecek mi? - Süper Lig Transfer Haberleri

Gökhan Gönül'ün Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağı büyük merak konusu. Görüşmeler ne durumda? Fenerbahçe ile Gökhan Gönül arasındaki transfer görüşmesinin tüm detaylarını aktarıyoruz. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Gökhan Gönül, kulübüyle masaya oturarak mali detayları görüşecek. Ancak Fikret Orman'ın Gökhan Gönül hakkında yaptığı açıklama yıldız futbolcunun elini güçlendirdi. Gökhan Gönül ile Fenerbahçe arasındaki transfer görüşmesinde son gelişmeler


Gökhan Gönül bundan önce Fenerbahçe'den yıllık garanti 1.7 milyon euro ve maç başı 750 bin euro ile toplamda 2.5 milyon euro'ya maaş alıyordu. Gökhan'ın 31 yaşına gelmesi ve belki de son mukavelesine imza atacak olmasından ötürü isteyeceği para ile Fenerbahçe kulübünün önereceği teklif arasında ciddi farklar var. Bu nedenden ötürü Gökhan Gönül'ün Fenerbahçe'den isteyeceği paranın daha yüksek olduğu gelen haberler arasında. 
 
273271-haber

Fenerbahçe ile Gökhan Gönül arasındaki görüşmede henüz mali detaylar konuşulmamasına rağmen ücret konusunda belli oranda pürüzler var. Öte yandan Fikret Orman'ın "Gökhan Gönül'ü Beşiktaş'ta görmek isterim" açıklaması yıldız futbolcunun da elini güçlendirdi. 
 

Beşiktaş'ın Gökhan Gönül'e transfer teklifi


FutbolArena'nın ulaştığı bilgilere göre Beşiktaş kulübü Fenerbahçe ile anlaşamaması halinde Gökhan Gönül'e yıllık 3 milyon euro'dan 3 senelik mukavele önerecek. Milli futbolcunun da Fenerbahçe'den yıllık garanti 2 milyon euro'nun altındaki hiçbir öneriye sıcak bakmadığı gelen haberler arasında. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!