comScore

Gizem Karaca kimdir? Gizem Karaca kaç yıl hapis yatacak? (Gizem Karaca nereli, evli mi?)

21 Mayıs 2018, Pazartesi 12:35
Gizem Karaca kimdir? Gizem Karaca kaç yıl hapis yatacak? (Gizem Karaca nereli, evli mi?)

Ünlü oyuncu Gizem Karaca'ın uyuşturucu davasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Gizem Karaca'nn uyuşturucu davası sonrasında evinde arama yapıldığı iddia edildi. Bu gelişmelerin ardından bir kez daha Gizem Karaca'ya dair son dakika bilgileri, Gizem Karaca kimdir? sorularına yanıt arandı. Gizem Karaca'nın uyuşturucu davasındaki son gelişmeler haberimizin devamında.

FutbolArena - Gizem Karaca'nun uyuşturucu davasında ne oldu? Gizem Karaca uyuşturucu davaasında kaç yıl hapis cezası aldı? Gizem Karaca uyuşturucu mu kullanıyor? Çağatay Ulusoy birlikte Gizem Karaca'nın da aralarında bulundukları birçok ünlü ismin "uyuşturucu madde ticareti yapmak" suçundan aldıkları 4 yıl 2 ay hapis cezasının ardından yeni gelişmeler yaşanıyor. Bu gelişmelerin ardından sosyal medya ve internet ortamında Gizem Karaca kimdir? Gizem Karaca kaç yaşında, nereli ve Gizem Karaca uyuşturucu mu kullanıyor? sorularına yanıt aramnmaya başladı. Gizem Karaca'ya dair bilmeniz gerekenler tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

Gizem Karaca'da son dakika! Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın da aralarında olduğu 34 sanığın yargılandığı uyuşturucu davasında ceza yağmış, mahkeme oyuncular Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'ya, “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası vermişti. Bu gelişmelerin ardından Gizem Karaca'ınn evinde esrar öğütme makinesi ele geçirildiği iddia edildi. Gazete Habertürk'ten Hayati Arıgan'ın haberine göre; arkadaş ortamında merak ettiği için esrar içtiğini kaydeden oyuncu Gizem Karaca'nın evindense esrar öğütmede kullanılan 2 metal düzenek çıktı.   Düzeneği Viyana'da bir mağazadan ‘sarmısak öğütmek için aldığını öne süren Karaca, uyuşturucu madde hazırlanmasında kullanıldığını bilmediğini ve kullanmadığını söyledi


Peki Gizem Karaca kimdir? Gizem Karaca kaç yaşında, nereli? Gizem Karaca evli mi? Gizem Karaca kiminle evli? Gizem Karaca'nın uyuşturucu davasının ardından Gizem Karaca'ya dair merak ettiğiniz tüm gerçekler ve son dakika Gizem Karaca gelişmeleri haberimizin devamında. 


Gizem Karaca kimdir?


Aslen anne tarafından Arnavut, baba tarafından Selanikli olan Gizem Karaca, 9 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. 7 yaşına kadar Amerika Florida'da yaşayan ancak bu tarihten sonra sık sık Türkiye'ye gelip giden Gizem Karaca, 14 yaşındayken kesin dönüş yaptı. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı.2011 yılında bağlı olduğu Uğurkan Erez ajansı onun güzellik yarışmasına katılması hayatını değiştirdi. Genç yaşına rağmen pek çok dizi projesinin kadrosunda yer alan Gizem Karaca, 2018 yapımı İnsanlık Suçu'nda Suna Değirmenci karakterine hayat veriyor.

Dizi ve sinema oyuncusu Gizem Karaca, Bodrum'da düzenlenen bir törenle bekarlığa veda etti. Karaca, iş adamı sevgilisi Kemal Ekmekçi ile dünya evine girdi. Bodrum'daki Nikki Beach'te gerceklesen düğün törenine çiftin aileleri ve arkadaşları katıldı.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"