comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Giuliano Terraneo, Fenerbahçe'ye nasıl geldi? - Süper Lig Haberleri

18 Nisan 2016, Pazartesi 18:32
Giuliano Terraneo, Fenerbahçe'ye nasıl geldi? - Süper Lig Haberleri

Giuliano Terraneo sezon başında  Fenerbahçe'ye transferde size danışmanlık yaparım diye gitti, Sportif Direktör olarak kaldı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bugünkü basın toplantısının en dikkat çekici yanlarından birisi görevine son verilen Giuliano Terraneo için sözleri oldu. Yıldırım soru üzerine “Konuşacak bir şey yok kardeşim. Aldım, attım. Bu kadar basit" dedi.
 

Giuliano Terraneo, Fenerbahçe'ye Aziz Yıldırım mı getirdi?


Fenerbahçe'de sezon başı transferlerini yapan İtalyan isimin daha sonra etrafı boşaltılarak yetkileri alındı. Samandıra Tesisleri'ne girişi yasaklandı. Ve geçtiğimiz haftalarda Giuliano Terraneo'nun görevine son verildi.
 
13419-resim


İtalyan ismin Fenerbahçe'ye gelişininse oldukça ilginç olduğu ortaya çıktı. Fenerbahçe'nin daha öncede çeşitli transfer için danışmalık aldığı Giuliano Terraneo, sezon başında Fenerbahçe'nin kapısını çaldı. Yabancı sınırının kalkmasıyla birlikte kulübe daha geniş danışmanlık hizmeti vermek istedi.
 

Aziz Yıldırım, Giuliano Terraneo ile nasıl anlaştı?


Aziz Yıldırım ile transferlerde danışmanlık için bir araya gelen Giuliano Terraneo'ya Aziz Yıldırım beklemediği bir teklif yaptı. Aziz Yıldırım, Giuliano Terraneo'ya danışman değil gel sportif direktör ol dedi ve Giuliano Terraneo görevi kabul etti.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!