comScore
1 / 8

Yılmaz Vural canlı yayında çıldırdı, başkan bağlandı! "Kimsin sen?"

FutbolArena - Son olarak Giresunspor’u çalıştırdıktan sonra görevinden ayrılan Yılmaz Vural, TRT Spor Basın Tribünü programına konuk olarak yine gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

2 / 8
Yılmaz Vural, TRT Spor Basın Tribünü programında Fatih Terim’den kariyerine, Fenerbahçe itirafından, Giresunspor’dan neden ayrıldığına kadar birçok konu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
3 / 8

FATİH TERİM İYİ EKİP KURAMADI

<h2>FATİH TERİM İYİ EKİP KURAMADI</h2>
Fatih Terim iyi bir ekip kuramadı. Fatih Terim’e verilen yetki futbolu dizayn etmek içindi. Ben para pul istemeden yardım istedim ama sonra bir anda ses kedildi. Bu kadar bilgi birikime sahibim ama kimse faydalanmıyor.
4 / 8
Giresunspor tamamen oyuncuya teslim olmuş durumda. Hocayı yolladınız, o zaman Ümraniye’yi neden yenemediniz? Genel olarak oyuncular da alınmasın. Süper Lig’de barınamayan oyuncular Spor Toto 1. Lig’e geliyor.


5 / 8
Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Yabancı oyuncular göndermeye çalışıyor. Sen kimsin ki beni gönderiyorsun?"
6 / 8
Giresunspor’un tamamen oyuncuya teslim olduğunu söyleyen Yılmaz Vural, "Hocayı yolladınız, o zaman Ümraniye’yi neden yenemediniz? Genel olarak oyuncular da alınmasın. Süper Lig’de barınamayan oyuncular Spor Toto 1. Lig’e geliyor. Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Yabancı oyuncular göndermeye çalışıyor. Sen kimsin ki beni gönderiyorsun?" ifadelerini kullandı.
7 / 8
Öte yandan Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, Yılmaz Vural’ın bu sözlerinin ardından TRT Spor canlı yayına bağlanarak, "Hocamın oyuncular ile söyledikleri farklı, yönetimimiz ve şahsım ile söyledikleri farklı. Çok medeni bir şekilde hoca ile anlaştık. Talihsiz bir 15 gün geçirdik. 15 gün içerisinde bir tane bile olumlu Giresun cümlesi duyamadık. Tesisler, sahalar hiç iyi bir duymadık. Giresunspor her şeyi yerine getirmiştir. Giresunspor ile ilgili haddini aştı. Ben bu camiayı teslim ediyorum. Giresunspor’u yargılama gibi bir gündem oldu." diye konuştu.

8 / 8

YILMAZ VURAL’DAN FENERBAHÇE İTİRAFI

<h2>YILMAZ VURAL’DAN FENERBAHÇE İTİRAFI</h2>
Fenerbahçe’de Ali Şen döneminde iki kez gece antrenör oldum. Sabah oldu ve iş bozuldu. Galatasaray’da Hagi dönemi Ergun ağabey aradı ve ’Hocamız sensin.’ dedi. Toplantıdan sonra Hagi ile devam ettiler. Beşiktaş’tan resmi bir şey gelmedi. Biz o takımlarda gol kralı ve imparator olamadık. İnsanlar bizi istiyor."