comScore

Giresunspor Giresunspor

TFF 1. Lig Kulüpler Birliği yeni başkanı Mustafa Bozbağ

04 Ekim 2017, Çarşamba 21:30
TFF 1. Lig Kulüpler Birliği yeni başkanı Mustafa Bozbağ

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, 18 TFF 1. Lig Kulüp Başkanları ile yapılan toplantının ardından, TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanlığı'na getirildi.

FutbolArena - TFF 1. Lig'in 18 kulüp başkanının katıldığı toplantı sonucu Akın Çorap Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, ‘TFF 1.Lig Kulüpler Birliği Başkanı' olarak seçildi. 
 

TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanı kim?


İstanbul'da yapılan toplantı sonunda yazılı bir açıklama yapan A.Ç Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, “ 18 TFF 1. Lig Kulüp Başkanları ile yaptığımız yaklaşık 3 saatlik toplantıda şahsıma TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanlığı verildi” dedi.
Açıklamasında, “Bu görevde Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı ve İstanbulspor Başkanı Ecmel Bey benimle beraber çalışmayı yürütecekler” diyen Bozbağ, “İnşallah yeni aldığımız bu görevi lakıyla yaparız inşallah Rabbim bu aldığımız görevde de bizi utandırmaz. 1. Lig kulüpler birliğini kurmakta inşallah bize nasip olacak. Geçen sene kuramamıştık, başlamıştık ama bitirememiştik. İnşallah bu birliği kurarak aynı Süper Lig Kulüpler Birliği'nin yakaladığı başarıyı TFF 1. Lig'de de yakalamaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"