comScore

Giresunspor Giresunspor

Giresunspor, Metin Diyadin'in istifasını kabul etti! 'Tazminat almadı'

05 Şubat 2018, Pazartesi 18:23
Giresunspor, Metin Diyadin'in istifasını kabul etti! 'Tazminat almadı'

Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Bozbağ, "Metin Diyadin hiçbir tazminat istemedi, hak ettiği dışında bir lira almadan Giresunspor'dan ayrıldı" açıklamasını yaptı.

FutbolArena - Akın Çorap Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Bozbağ, teknik direktör Metin Diyadin'in kulüpten ayrıldığını bildirdi. Bozbağ, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, Diyadin'in kendi isteğiyle kulüpten ayrıldığını belirterek, "Metin Diyadin hiçbir tazminat istemedi, hak ettiği dışında bir lira almadan Giresunspor'dan ayrıldı. Kendisine ve yardımcılarına Giresunspor'a verdikleri katkılardan ötürü teşekkür ediyorum." dedi.
 

Giresunspor'un yeni teknik direktörü kim olacak?


AA'nın haberine göre Mustafa Bozbağ, yeni teknik direktörün belirlenmesi konusunda biraz zamana ihtiyaçları olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

"Çok ani gelişti, Giresunspor'a yakışan hocayı inşallah Eskişehirspor maçına kadar takımın başında göreceğiz. Artık bundan sonra isimleri netleştirip onlarla ilgili çalışmalar yapacağız. Bu takımı hedefe götüreceğini inandığımız kişiye de bu kulübü teslim edeceğiz. İnanın şu anda hiçbir isim yok."
Spor Toto 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Spor Toto 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.