comScore

Giresunspor Giresunspor

Giresunspor, Fenerbahçe eşleşmesinde temkinli

19 Ocak 2018, Cuma 18:37
Giresunspor, Fenerbahçe eşleşmesinde temkinli

Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde eşleştikleri Fenerbahçe hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde eşleştikleri Fenerbahçe hakkında yaptığı açıklamada, "Başakşehir maçında haddimizi bilerek oynadıysak, Fenerbahçe karşısında da öyle oynayacağız" dedi. 


Mustafa Bozbağ'ın Fenerbahçe maçı açıklaması


Akın Çorap Giresunspor, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Fenerbahçe ile eşleşti. İlk maçı sahasında oynayacak olan Karadeniz ekibinde Başkan Mustafa Bozbağ, İHA'ya açıklamalarda bulundu. 

“Türkiye'nin en güzide ekiplerinden birisi olan Fenerbahçe'yi Giresun'da ağırlamaktan büyük onur ve gururu duyacağız” diyen Bozbağ şöyle devam etti:
“İnşallah güzel bir maç olur. Böyle bir takımı Giresun'da taraftarlarımızla buluşturmak güzel olur. Giresunspor Giresun'un tanıtımında önemli bir marka. İnşallah kupada da güzel bir maç olur. Futbol şansı yanımızda olursa iyi bir skor alırız.”
Hedeflerini kupada gidebildikleri yere kadar gitmek olduğunu kaydeden Bozbağ, “Fenerbahçe çok güçlü bir takım. Biz Başakşehir maçında nasıl oynadıysak haddimizi bilerek, Fenerbahçe'ye karşı da öyle oynayacağız inşallah. Maç şansı da yanımızda olursa iyi bir sonuç alırız” ifadelerini kullandı.

Son dakika Türkiye Kupası Haberleri için FutbolArena'yı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)