comScore

Giresunspor Giresunspor

Giresunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz'in Altınordu maçı sonrası açıklamaları

22 Ocak 2017, Pazar 17:21
Giresunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz'in Altınordu maçı sonrası açıklamaları

Giresunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz galibiyetten memnun ama daha fazlasını istiyor...

FutbolArena - TFF 1.Lig ekiplerinden Giresunspor'un Teknik Direktörü Yücel İldiz, 1-0 kazandıkları Altınordu karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu.


Yücel İldiz'den Giresunspor taraftarına teşekkür


Genç ve enerjik bir ekibe karşı oynadıklarını belirten Yücel İldiz "Rakibimiz, ilk yarıda oyunumuzu bozdu, oynatmadılar ama ikinci yarıda oyunu biraz daha kanatlara yayabildik. Oyuna müdahalelerimiz oldu, nitekim golü bulduk." diye konuştu.

Ligde istedikleri gibi gittiklerini belirten Yücel İldiz "İyi bir yoldayız, sonuna kadar mücadele edeceğiz ancak üstüne katmamız lazım, bu şekilde yeterli değil. Taraftara ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah mutlu sona ulaşırız." dedi.


Giresunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz'in TFF 1. Lig'de hedefi büyük


Öte yandan Yücel İldiz geçtiğimiz hafta oynanan Büyükşehir Belediyespor maçından sonra da benzer şeyler söylemişti. İldiz o maçın ardından da karşılaşma boyunca olumlu bir futbol sergilediklerini belirtip "Şu an olumlu bir havamız var ama bu sadece bir başlangıç, hiçbir şekilde yeterli değil. Hep daha fazlasını istemek zorundayız. Eksiklerimizi gidermeliyiz." ifadelerini kullanmıştı.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)