comScore

Giresunspor Süper Lig'i hedefliyor

07 Eylül 2016, Çarşamba 17:50
Giresunspor Süper Lig'i hedefliyor

Giresunspor kulüp başkanı Temel Bozbağ '' Eğer bu sezon olmazsa amacımız 3 yıl içerisinde Süper Lig'e çıkmak' dedi.

FutbolArena - Türkiye 1.lig ekiplerinden Giresunspor kulüp başkanı Temel Bozbağ Giresunspor'un ileriye dönük hedeflerini açıkladı.

Süper lige çıkmadı hedeflediklerini belirten Giresunspor kulüp başkanı Temel Bozbağ '' Eğer bu sezon olmazsa amacımız 3 yıl içerisinde Giresunspor ismini Süper Lig takımları arasına yazdırmak. Çok ecele etmemek lazım, sabredeceğiz. Giresunspor'un sonu aydınlık” dedi.Giresunspor'u 3 yıl içerisinde bir üst lige taşıyamazsa süre sonunda bir daha görev almayacağını belirten Bozbağ, “Hem şehrimiz için, hem de bizim için önemli 3 sene. İnşallah Allah nasip eder bu memlekete güzel başarılar kazandırırız. Gerçekten çok güzel bir şehirde yaşıyoruz. Bu şehir her şeyin en iyisini hak ediyor. İnşallah ben bu özlemin 3 yıl içerisinde biteceğini ümit ediyorum '' ifadelerini kullandı. 
GİRESUNSPOR'DA HEDEF KURUMSAL YAPI 

Türkiye 1.lig ekiplerine göre mali yapılarının çok iyi durumda olduğunu belirten Temel Bozbağ “Bunu ileriki senelerde daha net göreceğiz. Bir dahaki sene bu devam edecek. Yaşanan bu süreçte daha da kötüye gidecek. Kulübümüz gelecek senelerde daha ön plana çıkacak. Bunun şimdiden müjdesini verebilirim. Sigorta vergi borcu olmayan, sadece bu dönemdeki futbolcuya borcu olan, tahtasının tamamını açan bir Giresunspor var. Tabi bu işler kolay değil. İnşallah aynı başarıyla devam ederiz. Her şey Giresunspor'un hanesine artı olarak yazılmaya devam ediyor. Gerçek anlamda kurumsallığa gidiyoruz. Bunu aldığımız UEFA lisansı, futbolcularla yaptığımız anlaşmalar. Oyuncuların Giresunspor'u tercih etmesi. Bunların hepsi bir göstergedir. Halkımızın desteğiyle taraftarımızın bütünleşmesiyle çok iyi bir Giresunspor geliyor ” şeklinde konuştu. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.