comScore

Giresunspor Haberleri: Olağan genel kurul krizi

18 Haziran 2016, Cumartesi 18:12
Giresunspor Haberleri: Olağan genel kurul krizi

Giresunspor Asbaşkanı İbrahim Özkul, "Kongrede çoğunluk sağlanamazsa ikinci kongreyi beklemeden takım için çalışmalara başlayacağız" açıklamasını yaptı.

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'da kulüp asbaşkanı İbrahim Özkul, yarın yapılacak olağan genel kurulda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci kongreyi beklemeden takım için çalışmalara başlayacaklarını söyledi.
 

Giresunspor kongresi ne zaman yapılacak?


Özkul, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yarın gerekli katılımın olmaması durumunda kulübün olağan genel kurulunun 26 Haziran'a erteleneceğini kaydetti.

Başkan Mustafa Bozbağ'ın daha önceden devam kararı alması dolayısıyla ortada bir belirsizlik olmadığını savunan Özkul, "Başkan zaten devam kararı almıştı. Kongrede çoğunluk sağlanamazsa ikinci kongreyi beklemeden takım için çalışmalara başlayacağız. Teknik direktör ve transfer konularında kongreden sonra gerekli girişimleri yapacağız." diye konuştu.
Kulübün olağan genel kurulu, yarın Giresunspor Tesisleri'nde saat 14.00'te başlayacak. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise kongre 26 Haziran Pazar gününe ertelenecek.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.