comScore

Giresunspor Haberleri: Mustafa Temel Bozbağ'dan kongre açıklaması

30 Mayıs 2016, Pazartesi 18:42
Giresunspor Haberleri: Mustafa Temel Bozbağ'dan kongre açıklaması

Giresunspor Başkanı Bozbağ, yeni sezonda devam edip etmeyeceğinin kararını bu hafta içerisinde açıklayacağını söyledi.

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, yeni sezonda devam edip etmeyeceğinin kararını bu hafta içerisinde açıklayacağını söyledi.
 

Giresunspor seçime gidecek mi?


Bozbağ; “Bildiğiniz gibi bir süredir Ankara'dayım. Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli ile bugün ya da yarın görüşeceğim. Ayrıca Vedat Muriç'in Gençlerbirliği'ne transfer konusu da var. Hem Canikli hem de Gençlerbirliği yetkilileriyle görüştükten sonra Giresun'a döneceğim ve en geç bu hafta sonuna kadar devam edip etmeyeceğim konusunda bir açıklamada bulunacağım” dedi.
 

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ'dan kongre açıklaması


Göreve seçildiği gün yapılan kongrede salonda çok az bir üyenin olduğunu anımsatan Bozbağ, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Herkesin o dönemde Giresunspor'dan kaçıyordu. Şimdi ise her şey farklı olacağı düşüncesindeyim. Neden mi? O dönemde yüklü miktarda borç vardı. Takım bir alt lige düşmüş, kadrosunda futbolcusu, dolabında maden suyu dahi yoktu. Şimdi ise Giresunspor her yönüyle örnek kulüp oldu. Caddeye çıktığımda insanlar gözümün içine bakıyor, devam etmemi istiyorlar. Ben de Giresunspor'u bırakmak istemiyorum ama önümüzü görmemiz lazım. Bakalım her şeyin hayırlısı. Ben olmasam da hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Giresunspor eskisi gibi yönetilmesine ne ben ne de bu şehrin insanları izin verir. Birkaç gün içerisinde aday olup olmayacağımı açıklayacağım.”  

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"