comScore

Giray Bulak'tan Fatih Terim'e 'başarı' göndermesi

13 Kasım 2016, Pazar 00:05
Giray Bulak'tan Fatih Terim'e 'başarı' göndermesi

Giray Bulak, TRT Spor'da Kosova maçı sonrası düzenlediği basın toplantısının ardından Fatih Terim'e sert göndermede bulundu. 

FutbolArena - Türkiye - Kosova maçının ardından Fatih Terim'in düzenlediği basın toplantısına Giray Bulak'tan tepki geldi. Giray Bulak'ın Fatih Terim hakkında söyledikleri Galatasaray taraftarlarını da kızdırdı. 

"BÖYLE KONUŞURSANIZ İNSANLAR MUTLU OLMAZ TABİ."
"Ben Türk vatandaşı olarak, hoca olarak da cevap vermek istemem. Bir maçta galip geliyorsunuz, hemen konuşma şekli değişiyor. Hemen farklı iletişim kuruluyor. Bunlar yanlış. Milli takım hocası bunları mı söylemeli? İnsanları tehdit eder gibi, aşağılar gibi.  Sizin bulunduğunuz pozisyonda insanlar size saygı duyabilir. Ancak bu insanların size bir şey söyleyememe hakkı mı var? "

"KAÇ TAKIMI ÇALIŞTIRDINIZ DA BAŞARILI OLDUNUZ?"

Giray Bulak'ın Fatih Terim'in kariyeri hakkında söylediği bu sözler de sosyal medyada gündem oldu. Giray Bulak, "Siz kaç tane takımda çalıştınız da başarılı oldunuz? Bir tane takımda çalışıp başarılı oldunuz. O takımda çalışan başkaları da başarılı oldu yani." şeklinde bir göndermede bulundu. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)