comScore

Giray Bulak: "Herkes menfaatine göre konuşuyor"

20 Mayıs 2020, Çarşamba 14:38
Giray Bulak:

Teknik direktör Giray Bulak, liglerin başlama durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Teknik direktör Giray Bulak, liglerin oynanmasıyla ilgili görüşlerini dile getirdi. Radyo Gol'de Aydın Cingöz'e konuşan deneyimli teknik adam, Rıza Çalımbay'ın liglerin oynanması gerektiği fikrine tepki gösterdi. Giray Bulak: "Rıza Çalımbay arkadaşımızdır, sevdiğimiz bir insandır. Fakat, "Liglerin başlatılması çok büyük yanlış" demesine katılmıyorum." dedi.

"HERKES MENFAATİNE GÖRE KONUŞUYOR"
"Rıza Çalımbay arkadaşımızdır, sevdiğimiz bir insandır. Fakat, "Liglerin başlatılması çok büyük yanlış" demesine katılmıyorum Rıdvan da kalktı, 'Rıza oynanmasını istemiyor, haklı' dedi. Bu da yanlış. Rıza neden istemiyor, çünkü biraz geriye düştü tabloda. Galatasaray neden istiyor? Çünkü zirveyi hedefliyor. Beşiktaş ve Fenerbahçe fazla konuşamıyor. Aşağıdan Ankaragücü, Kayseri, Malatya ligden düşeceği için konuşuyor. Herkes kendi menfaatine göre konuşuyor. Güzel bir organizasyon olsa ve bir beyin fırtınası geliştirilirse daha iyi olur."

"KONUŞMASI GEREKENLER KONUŞMUYOR"

"Konuşması gerekenler konuşmuyor. Köyün delileri konuşuyor. Uyanık insanlar böyledir. Hiç sesleri çıkmıyor. İşlerine geldiği zaman susuyorlar. Biz konuşmayacağız da kim konuşacak? Muhtarlar Derneği mi konuşacak? Bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyeti var. Korkuyorlar. Ben niye korkma biliyor musun? 1 kasa limon alırım, gider pazarda satarım. Hiç gücenmem, ailemi doyururum. Hiç olduğunu biliyorsan hiçbir şeyden korkmazsın zaten. Elinde bir şey olduğunda aman ben bunu kaybetmeyeyim diyerek hareket edince korkarsın. Gittiğin zaman bir şey götüremiyorsun. Bari mert ol, delikanlı ol. Bu alemde ben kimin ne olduğunu bilirim. Futbol camiası beni hiç şaşırtmıyor. Aynı düzen devam ediyor."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"