comScore

Galatasaray Galatasaray

Georghe Hagi Rubin Kazan'a gidecek iddiası - Avrupa Transfer Haberleri

12 Mayıs 2016, Perşembe 16:44
Georghe Hagi Rubin Kazan'a gidecek iddiası - Avrupa Transfer Haberleri

Galatasaray'la da yeniden ismi geçen Gheorghe Hagi, Rusya Premier Lig takımlarından Rubin Kazan ile transfer görüşmesi için Rusya'ya gittiği iddia edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Geçtiğimiz hafta Galatasaray - Beşiktaş derbisi için İstanbul'a gelen ve TT Arena'da müsabakayı izleyen Gheorghe Hagi, maçın ardından yaptığı açıklamada yeniden Türkiye'de çalışmak isteyeceğini belirtmişti. Rubin Kazan ve Gheorghe Hagi'nin transfer görüşmesi


Rumen teknik adamı isteyen kulüplerin başında da Rubin Kazan geliyor. Bir süredir Hagi ile ilgilenen ve devre arasında da kendisine teklif götüren Rubin Kazan, Rumen hocayla yeniden masaya oturmaya hazırlanıyor. DigiSpot'un haberine göre Hagi, yardımcısı Popescu ile birlikte Rusya'ya giderek Rubin Kazan'la masaya oturacak.
 

Rubin Kazan'dan Georghe Hagi açıklaması


Rubin Kazan yönetimi ise Rumen basınında çıkan Hagi ile transfer görüşmesi yapıldığına dair haberleri yalanladı. Kulübün genel direktörlerinden Fakhriev, "Açıkçası devre arasından beri Rumen basınında çıkan haberlerle muhattap olmaktan bıktım. Hagi'nin Kazan'a geldiği ve kendisiyle transfer görüşmesi yaptığımıza dair iddialar kesinlikle doğru değildir" şeklinde konuştu. 
 
270683-haber

Hatırlanacağı üzere 2012 yılında transferden haksız kazanç sağlamak üzerine 3 yıl futboldan men edilen ve hapis cezasına çarptırılan Popescu, Kasım ayında şartlı tahliye edilmişti. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!