comScore

Get Contact nedir, güvenilir mi, tehlikeli yanlar neler? Get Contact'ta numaralarım görünür mü?

27 Mart 2018, Salı 01:53

Get Contact nedir? Get Contact güvenilir mi, nasıl indirilir? Get Contact'i indirirsem numaralarım herkes tarafından görünür mü? Dünyayı kasıp kavuran Get Contact uygulamasıyla merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Get Contact nedir? Get Contact güvenilir mi? GetContact tehlikeli mi? GetContact ne gibi tehlikelere yol açar? Binlerce insanın merak ettiği GetContact hakkında ulaşmak istediğiniz tüm bilgileri sizler için derledik. Get Contact ile ilgili insanların en fazla sorduğu soruların başında ise Get Contact'ı telefoa nasıl kaydederim sorusu geliyor. Dünyanın tanıştığı Get Contact uygulmasının avantajları kadar dezavantaj ve tehlikeli yönleri de bulunuyor. Get Contact kullananlar için en önemlisi Get Contact'ı güvenli bir şekilde kullanmak ve tüm risklerden kaçınmak olacaktır. 


Get Contact uygulması hakkında bilmeniz gerekenler


Öncelikle Get Contact nedir? sorusundan başlayalım. Sizi arayan numaraların kim olduğunu öğrendiğiniz uygulamalardan sonra, insanların sizi rehbere nasıl kaydettiğini de GetContact ile öğrenebiliyorsunuz. Peki Get Contact tam olarak ne işe yarıyor? Get Contact uygulamasını indirenler bir anda Get Contact uygulaması hakkında güvenilir aynı zamanda tehlikeli yanlarını öğrenmek için sıkça bu soruları sormaya başladı. Diğer tarafta Get Contact uygulmasının çok da yeni bir özelliği yok. Şu anda herkes tarafından konuşulan Get Contact uygulamsı yıllar önce CIA ile başlatılan ve devamında yaygınlaşan uygulamalarla birlikte insanlar diğer kişiler tarafından cep telefonlarına hangi isimlerle kayıt edildiğini görebiliyordu. 

Unutmayın! Get Contact asıl amacı sizi rahatsız edenler insanların telefon numarasını öğrenerek filtrelemek. Get Contact sayesinde bu özelliklerden faydalanabilirsiniz. Ancak Get Contact indirmeden önce Get Contact ne işe yarar, Get Contact güvenilir mi ve tehlikeli yanları neler? sorularının cevaplarını da mutlaka okumalısınız. 
 

Get Contact ne işe yarar?


Getcontact, sizin için harika bir “istenmeyen çağrı engelleme” ve “arayan kişi tanımlama” uygulamasıdır. Rahatsız edici aramaları filtreler ve sadece sizin tercih ettiğiniz kişilerin sizinle iletişim kurmasına olanak sağlar. Telefon defterinizde kayıtlı olmayan numaralardan aldığınız çağrıları, anlık olarak tanımlayabilirsiniz. Gelen arama istenmeyen bir aramaysa anlık olarak sizi uyarır. Böylece bütün otomatik aramalar, reklamlar ve telefon dolandırıcılığı aramalarından gerçek zamanlı olarak korunursunuz.

 

Get Contact indirirken nelere dikkat etmeliyiz?


Get Contact indirmek isteyenleri öncelikle uyaralım. Get Contact Android ve iOS için şu an itibariyle kullanılabilir durumda. Ancak Get Contact uygulasını indirdikten sonra rehber bilgileriniz ortak havuzda toplanacak ve numara havuzuna hem sizin, hem de yakınlarınızın bilgileri aktarılacak. Diğer kullanıcılar tarafından raporlanan istenmeyen çağrılardan, “Spam Koruma” özelliğini aktif ederek otomatik olarak korunabilirsiniz.


Get Contact güvenilir mi?


Get Contact uygulamasını indirdikten sonra mutlaka uymanız ve bilmeniz gereken kurallar var. Get Contact'ı indirirsem benim numaramı herkes görecek mi? sorusunu binlerce vatandaş sorarken, bu uygulamayı indirdiğiniz an itibariyle rehberinize milyonlarca insan erişebilecek ve mobil numaranız ortak havuzda toplanacak. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.