comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Gençlerbirliği Haberleri: İbrahim Üzülmez ayrılacak mı?

08 Haziran 2016, Çarşamba 17:05
Gençlerbirliği Haberleri: İbrahim Üzülmez ayrılacak mı?

Gençlerbirliği Kulübü, İbrahim Üzülmez ile yolların ayrılacağı yönünde çıkan haberleri yalanladı.

FutbolArena - Gençlerbirliği'nde teknik direktör İbrahim Üzülmez'in görevden ayrılacağı iddia edilmişti. Başkent kulübünden yapılan açıklamada bu haberlerin gerçeği yansıtmadığı açıklandı.

FutbolArena ise 7 Haziran'da İbrahim Üzülmez'e ulaşarak ayrılık haberlerinin doğru olmadığını duyurmuştu. O haber için tıklayın.


Gençlerbirliği'nin İbrahim Üzülmez açıklaması


"Geçtiğimiz sezon devre arasında takımımızın başına getirilen ve yakaladığı başarı ile taraflı tarafsız tüm kamuoyunun takdirini kazanan İbrahim Üzülmez ile ilgili basında çıkan haberler neticesinde kulübümüz bir açıklama yapma gereği duymuştur. Kulübümüz, İbrahim Üzülmez'in gösterdiği başarı neticesinde, henüz sezon bitmeden kendisiyle sözleşme yeniledi. Sezonun bitiminin ardından Başkanımız, Yönetim Kurulumuz ve teknik direktörümüz, ortak bir şekilde yeni sezonun hazırlıklarına başladı. Gerek transferler, gerek kamp yeri, gerekse gelecek sezon hedefleri ortak kararlar neticesinde uyumlu bir çalışma ile belirlenirken; çıkan haberlerin asılsız olduğunu gönül ferahlığıyla söyleyebiliriz.
Teknik Direktörümüz İbrahim Üzülmez görevinin başındadır ve yeni sezon hazırlıklarımız da aynı şekilde sürecektir. Başkanımız, Yönetim Kurulumuz ve teknik direktörümüz İbrahim Üzülmez, taraftarımıza daha iyi bir Gençlerbirliği izlettirmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam edecektir."

FutbolArena haber turu (14 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.