comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Gençlerbirliği, Galatasaray'a bileniyor

05 Ekim 2016, Çarşamba 20:24
Gençlerbirliği, Galatasaray'a bileniyor

Akşam çalışmasını sahada gerçekleştiren kırmızı siyahlı takım antrenmana core çalışması ile başladı.

FutbolArena - Lige verilen arada Galatasaray maçı hazırlıklarını milli oyuncularımızdan yoksun sürdüren Gençlerbirliği, günü çift idmanla tamamladı. Sabah saatlerinde yapılan idmana salonda başlayan futbolcular kuvvet çalışması yaptı. Daha sonra sahada düz koşu yapan başkent ekibi günün ilk antrenmanını bu şekilde tamamladı.
 
Akşam çalışmasını sahada gerçekleştiren kırmızı siyahlı takım antrenmana core çalışması ile başladı. Daha sonra 4'e 2 oyun oynayan futbolcular antrenmana dayanıklılık çalışması ile devam etti. Yaklaşık doksan dakika süren antrenman dar alanda çift kale maç ile son buldu. Antrenmanı Gençlerbirliği yönetim kurulu üyeleri de yakından takip etti. 
 
Akşam antrenmanında altyapı takımlarımızdan Melihşah Aslan, Enes Can Özdemir ve Emre Gündoğdu da A takımla birlikte çalışmalarda yer aldı.
 
Antrenmana milli takımlarında bulunan Ahmet Çalık, İrfan Can Kahveci, Aleksandar Scekic, Bogdan Stancu, Michel Landel, Siarhei Palitsevich, Tokelo Rantie ve Vedat Muriqi'nin yanı sıra tedavileri süren Selçuk Şahin, Cosmin Matei ve Ferhat Görgülü katılmadı.

Gençlerbirliği , Galatasaray maçı hazırlıklarına yarın sabah yapacağı antrenmanla devam edecek.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.