comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Gençlerbirliğİ Başkanı İlhan Cavcav'dan şok telefon: 'İstifa et, oğlum gelecek"

19 Ocak 2017, Perşembe 22:06
Gençlerbirliğİ Başkanı İlhan Cavcav'dan şok telefon: 'İstifa et, oğlum gelecek

Gençlerbirliği'nde İlhan Cavcav'ın, Başkan Vekili Niyazi Akdaş'ı arayarak bulunduğu mevkiye oğlunu getireceği için istifa etmesini istedği öğrenildi. 

FutbolArena - Gençlerbirliği'nde ilginç gelişmeler yaşanıyor. İlhan Cavcav'ın, Başkan Vekili Niyazi Akdaş'ı telefonla arayarak "İstifa et! Oğlum Murat Cavcav'ı Başkan Vekili yapacağım. Sen de yönetim kurulu üyesi olarak kulüpte kal." dediği ifade edildi. 

Bu gelişmenin ardından Gençlerbirliği kulübünde başkan vekili Niyazi Akdaş'ın görevinden istifa ettiği açıklandı. 
DHA'nın haberine göre; 3 ay önce İlhan Cavcav ile Niyazi Akdaş arasında yaşanan fikir ayrılığına rağmen ikili arasında buzlar erimiş ve Niyazi Akdaş'ın istifa dilekçesi İlhan Cavcav tarafından sümen altına konulmuştu. 

İLHAN CAVCAV'DAN ŞOK TELEFON

Gençlerbirliğİ Başkanı İlhan Cavcav'ın 19 Ocak Perşembe günü Niyazi Akdaş'ı aradığı ve "Sen başkan vekilliğinden istifa et ve yönetici olarak kulüpte kal." dediği öğrenilirken, bunun nedenini soran Niyazi Akdaş'a Cavcav'ın verdiği yanıtın, "Oğlumu başkan vekili yapacağım." şeklinde olduğu belirtildi. 

HASTANEDE TRANSFER YAPTI

İlhan Cavcav geçtiğimiz günlerde Brezilya'nın Atletico Paranense takımından transfer edilen Renato'ya hastanede sözleşme imzalattırdı. Transferle ilgili açıklama yapan Renato, "Benim için sıradışı bir deneyimdi. Arabadan indiğimizde hastaneye gideceğimizi bilmiyordum, şoför söyledi. Başkan İlhan Cavcav'ın zayıf düştüğünü gördüm, ama benimle ilgili tüm bilgileri almıştı. Ben daha önce İlhan Cavcav hakkında daha önce bir şey bilmiyordum. Ankara'daki futbola hayranlığı görebiliyorsunuz, personel de beni çok iyi karşıladı" ifadelerini kullandı. 
 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)