comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Ümit Özat'tan Uğur Çiftçi'nin Galatasaray'a transferiyle ilgili açıklama

20 Ocak 2018, Cumartesi 17:43
Ümit Özat'tan Uğur Çiftçi'nin Galatasaray'a transferiyle ilgili açıklama

Uğur Çiftçi'nin Galatasaray'a transferiyle ilgili olarak Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Karabükspor maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Süper Lig 18. haftasında Karabükspor deplasmanında 2-0 galip geldikleri maçın ardından Uğur Çiftçi'nin Galatasaray'a transferiyle ilgili gelen soruyu yanıtladı. Uğur Çiftçi Galatasaray'a gidecek mi? sorusunun cevabıyla ilgili Ümit Özat'ın açıklamaları. 


Galatasaray Uğur Çiftçi'yi transfer edecek mi?


Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Karabükspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Deneyimli teknik adam Galatasaray'ın transfer gündeminde olan ve bugün takımın ikinci golünü atan Uğur Çiftçi hakkında bir soruya ise IHA'nın derlediği habere göre Özat açıklamalarda bulundu.

"HAYIRLISI NEYSE O OLSUN"
Ben oyuncularımla ilgili güzel bir şey söyleyince adımı pazarlamacıya çıkarıyor. Uğur da giderse sol stoperi hem bek oynayacak şekilde almamız lazım. Uğur bizim kaptanımız. Bu takım için gerekeni yapıyorlar. Zamanı gelince mutlaka teklif gelecektir. Uğur ve bizim için hayırlısı ne ise o olsun. Ben hiçbir zaman oyuncumun önüne tıkamak istemem. Onlar çalışmalarıyla adamlıklarıyla her şeyin en güzelini hak ediyorlar” diye kaydetti.

Kırmızı Siyahlı takımla ilgili tüm gelişmelere Gençlerbirliği Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"