comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Ümit Özat'tan Şenol Güneş'e sert cevap! 'Sen de kirli havayı...'

03 Şubat 2018, Cumartesi 22:48
Ümit Özat'tan Şenol Güneş'e sert cevap! 'Sen de kirli havayı...'

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Fenerbahçe maçının ardından Şenol Güneş'e son derece sert cevaplar verdi. 

FutbolArena - Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Fenerbahçe maçının ardından hafta arasında kupada rövanş maçında Beşiktaş ile oynayacakları maç öncesinde Vodafone Park'ta Şenol Güneş ile yaşadıklarına dair son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Ümit Özat - Şenol Güneş kavgası


Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Beşiktaş ile oynadıkları kupa maçının ardından Şenol Güneş'in, "Biz ne saygısızlık yapmışız? Biz onlara kramponlarımızı verdik. Bizim kramponlarımızla oynadılar." açıklamalarına sert tepki gösterdi. Fenerbahçe maçının ardından yayıncı kuruluşta konuşan Ümit Özat, A Spor'a da bağlanarak gündem yaratacak ifadeler kullandı. 

"BEN KİMİM BEŞİKTAŞ'A LAF SÖYLEYEYİM?"
Ben kimim ki Beşiktaş'a laf söyleyeyim? Beşiktaş 100 yıllık çınar. Benim derdim Beşiktaş'la değil. Orada bir kişiyle problem yaşamışım, o kişiye vermiş olduğum cevap. Benim Beşiktaş Teknik Direktörü haricinde hiç kimseyle problemim yok.  "O kişi bugün benden daha fazla kalabalıkları arkasına alıyor. Yarın konumlar çok daha farklı olabilir, her şey tersine dönebilir.

"YARDIMCISINDAN KOPYA ÇEKEN, FİLOZOF GİBİ DAVRANAN İNSAN..."

Bir şey sorduğun zaman filozof gibi davranan insanlar, bir şey sorduğun zaman yanındaki danışmanından aldığı kelimelerle kopya çekerek konuşan insanlar... Büyüklük küçüklük kalple olur."

"İSTANBUL'DAKİ KİRLİ HAVAYI SEN DAHA FAZLA TENEFFÜS ETMİŞİN."

"Dünya 3. olmuş teknik adam ne diyor? Ne saygısızlık yapmışız? Krampon vermişiz. Böyle büyüklük olmaz. Sen Bursaspor'u çalıştırırken İstanbul'daki kirli havayı söylüyordun. Sen o kirli havayı daha fazla teneffüs etmişin."

"ETME BULMA DÜNYASI"

Şenol Güneş yarın öbürgün başka bir takımın hocası olur ve stada gelir küfür yerse... Bu dünya etme bulma dünyası. Benim stadımda rakip takımın hocasına küfür edilirse ben sustururum."

"ŞENOL GÜNEŞ'E HOŞ GELDİN DEMEYECEĞİM"

"Efendilikten, Şereflerden, Hakkı'lardan bahsediyorsanız hocanız da bir merhabayı esirgemeyecek. Şenol Güneş'e kupada rövanş maçında hoş geldin demeyeceğim. Kulübüm git derse giderim ama benim fikrim bu." 

Son dakika Gençlerbirliği Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.