comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Ümit Özat'tan Şenol Güneş'e ağır sözler! "70 yaşından sonra elbise giymeyi öğrendi"

06 Nisan 2018, Cuma 16:37
Ümit Özat'tan Şenol Güneş'e ağır sözler!

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Şenol Güneş hakkında yaptığı açıklamalar ile yeniden gündeme geldi.

FutbolArena - Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve Fenerbahçe'nin eski kaptanı Alex de Souza hakkında sert açıklamalar yaptı. Sözcü'ye konuşan Ümit Özat'ın açıklamaları şöyle...


Ümit Özat'ın Şenol Güneş hakkındaki açıklamaları


Şenol Güneş'in Beşiktaş'ın sahibi gibi davrandığını söyleyen Ümit Özat, "Benim Beşiktaş'la, Galatasaray'la sorunum olamaz. Ben kimim ki 100 yıllık çınarlarla sorunum olsun. Ama 70 yaşından sonra buralara gelip de sanki o kulübün sahibi gibi davranma. Büyüklük 70 yaşından sonra elbise giymeyi öğrenmekle olmaz. Şenol Güneş'in utanması yok; iki tane yalakası var, beni yıpratmaya çalışıyorlar. Büyük takım hocası vakur olmalı." dedi. 


Ümit Özat, Alex hakkında ne dedi?


Fenerbahçe'den eski takım arkadaşı Alex de Souza hakkında da konuşan Ümit Özat, "Alex de Souza ise Türk futboluna çok şeyler katmış bir isimdi. Ama ben ayrıldıktan sonra Alex'in 6 yıl takım kaptanlığını yaptığını ve bir şampiyonluk kazanıldığını görüyoruz. Bu kadar balık hafızalı olmaya gerek yok. Demek ki tek başına her şey Alex değil. Fenerbahçe'de oynadığım dönemde takımda birlikte forma giyme şansı bulduğum en iyi futbolcu Nicolas Anelka'ydı."

"AYKUT KOCAMAN DOĞRUSUNU YAPIYOR"
Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman hakkında da konuşan Özat, "Fenerbahçe'nin savunmasını aşmak, atomu parçalamaktan zor. Aykut Hoca doğruyu yapıyor. 'Ben nasıl olsa bir tane atarım' diyor. Beşiktaş, Galatasaray ve Başakşehir'in kadro kalitesi Fenerbahçe'den çok daha iyi. Taraftar her maç beş atılsın istiyor. Yok böyle bir şey" 


Ümit Özat Fatih Terim hakkında ne dedi?


Son olarak Fatih Terim hakkında da konuşan Ümit Özat, "Fatih Hoca'yla nasipse ilk kez karşı karşıya geleceğiz. Kızgınlıklarım ve kırgınlıklarım da olmuştur ama ülkenin en iyi teknik adamı. Önce her zaman Fatih Terim gelir, sonra diğerleri arkasından sıralanır" ifadelerini kullandı.

Spor Toto Süper Lig Haberleri FutbolArena'da

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)