comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Ümit Özat'tan olay sözler: 'Cumhurbaşkanı'nın takımı 3 kere küme düştü ve...'

12 Mayıs 2018, Cumartesi 19:53
Ümit Özat'tan olay sözler: 'Cumhurbaşkanı'nın takımı 3 kere küme düştü ve...'

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Kasımpaşa maçının ardından birbirinden önemli ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Gençlerbirliği'nin küme düşmesinin ardından Süper Lig 33. haftasında oynanan Kasımpaşa maçı sonrasında basın toplantısında teknik direktör Ümit Özat birbirinden önemli ve gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 
 

Ümit Özat'ın basın toplantısı (Kasımpaşa - Gençlerbirliği)


"30 YIL SONRA KÜME DÜŞTÜK"


“30 yıl sonra ilk defa küme düştük. Hatalardan ders çıkarmak lazım. Gerek teknik ekip gerek oyuncular ders çıkarmalıyız. 8 puanlı bir takımın 10 maçlık seriyle tutmakta başarıydı. Muhalefet ve saldırıya verilen mücadele az değildi. Hırsızlık yapmadık çalıştık. Özür dilenecek bir durum yok. Bu sene küme düştük. Çok değil Başakşehir küme düştü şimdi şampiyonluğa oynuyor. Çok futbolcu odaklı konuşmayan birisiyim ve arkasından da konuşmam
"POGBA'NIN OYUNDAN ÇIKMASI...."

Doğru olmadığını söyledim. O gün Pogba'nın üstüne koşanlar Ahmet'in de üstüne koşsunlar. 35. dakikada kart gören Ahmet, ikinci sarı kartı görerek çıktı. Böyle vurdumduymazlık olmaz. İnşallah hepsinin vicdanı rahattır. Oyuncularımın birçoğuna teşekkür ediyorum. Bu kulübü parçalamaya çalışıyorlar. Bütün amaç kulübü ele geçirmek demiştim. Geçen sene 8. olunca göze batmadı. İnce bir çizginin üzerindeyiz. Kulüpte hatalarından ders çıkarmalı. Bu kulüp Cavcav ailesinin kulübü. Gönlüm kalbim her zaman bu kulüpten yana. Onlardan istirhamım kulübü ele geçirmek isteyenlerle değil bağlı olanlarla devam etmeliler. Zaman her şeyin ilacı. Hayat devam ediyor. Namusumuzla çalıştık”

"CUMHURBAŞKANI'NIN TAKIMI 3 KERE KÜME DÜŞTÜ"

“Ben 14 hafta izin yapmadım. Kazanırken de kaybederken de. Vicdani rahatlık içerisindeyim. Daha önce de önerilerimi sunmuştum. Üzüldüğüm tek konu İlhan Cavcav'ın öldüğü günden bu yana ele geçirme çabaları devam ediyor. 3-5 tane kendini bilmezin yaptığı şey. Murat Cavcav iyi bir insan. Diyorlar ki İlhan Cavcav sezonunda küme düştü. Nereden biliyorsunuz kemikleri sızladığını mezarında mıydınız. Önemli olan bir takım şeyleri doğru yapmak. Bugün Cumhurbaşkanı'nın takımı 3 kere küme düştü. Düşerken de Cumhurbaşkanı vardı arkalarında. Kasımpaşa ve Köln de küme düştü. İyi bir yapılanmayla Gençlerbirliği yeniden çıkabilir. Biz 40 kişiyiz ve birbirimizi biliriz. Buradan bir oyuncu alırken umarım bana telefon açarlar 

Son dakika Gençlerbirliği Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"