comScore
1 / 5

Ümit Özat'tan maç sonu Beşiktaş taraftarına gönderme

FutbolArena - Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finali rövanş maçında konuk olduğu Gençlerbirliği’ni 1-0 mağlup etti. Bu sonucun ardından kupaya veda eden Gençlerbirliği’nin teknik direktörü Ümit Özat, maç sonu yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

2 / 5
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Beşiktaş’a elendikleri rövanş karşılaşmasından sonra basın mensuplarına konuştu.
3 / 5
"Türkiye Kupası bizim için önemli bir tecrübe oldu. İlk 15 dakikada 2 net pozisyonumuz oldu. Beşiktaş’ın attığı golde bu kadar net olan bir faulü hakemlerimiz görmüyor. Çok net bir faul! Vida’nın Ahmet’i ittiğini görüyorsunuz. Eliyle nasıl şarj yaptığına bakın"
4 / 5

ÖZGÜR YANKAYA İLE MAÇ KAZANMADIM

<h2>ÖZGÜR YANKAYA İLE MAÇ KAZANMADIM</h2>
"Ben teknik direktörlük kariyerimde Özgür Yankaya ile hiç maç kazanmadım. Biz de bu hakemlerle devam edeceğiz. Ne yapacağız, dert mi yanalım?"
5 / 5

AYI ÜMİT DİYE BAĞRIYORLAR

<h2>AYI ÜMİT DİYE BAĞRIYORLAR</h2>
"Sadece bulaşılacak bir adam olmadığını herkesin bilmesini istiyorum. Bir taraftan Mustafa Kemal’in askerleriyiz diye bağırıyorlar, diğer bir taraf Ayı Ümit tezahüratı yapıyor. Şekil önemli değil, geçmişte de Brad Pitt değildik."