comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Ümit Özat'tan Galatasaray galibiyeti sonrası flaş gönderme

09 Nisan 2018, Pazartesi 22:51
Ümit Özat'tan Galatasaray galibiyeti sonrası flaş gönderme

Süper Lig 28. haftasında oynanan Gençlerbirliği - Galatasaray maçının ardından Ümit Özat açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Süper Lig 28. haftasında 1-0 kazandıkları Galatasaray maçının ardından açıklamalarda bulundu. 


Gençlerbirliği 1-0 Galatasaray maç sonu Ümit Özat ne söyledi?


"OYUNCULARIMI GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM"

Oyuncularımı gözlerinden öpüyorum, hepsini tebrik ediyorum. Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Şunu da ifade etmek lazım -ki, başta başkanımız olmak üzere hafta boyu takımın yanında olan bütün büyüklerimize teşekkür ediyorum. Her gün bizimle beraber oldular. Bu önemli bir şeydir. 
"FATİH HOCANIN YAPTIĞINI HERKES YAPAMAZ"

Fatih hocaya teşekkür ediyorum, maçtan sonra gelip tebrik etti. Herkesin yapamayacağı bir centilmenlik bu. Bulunduğu konuma bakarak bunu söyleyebilirim. Herkesin gösteremeyeceği olgunluk bu. Ben oyuncularımı biliyorum ve onlara inanıyorum. Kalan maçlarda bu inançla, sezonu istediğimiz gibi bitirmek bize nasip olur. 

"BU MAÇLARIN ATMOSFERLERİ FARKLI OLUYOR"

Kimin kimi yeneceği belli olmuyor. Belki bu tarz maçların atmosferi daha farklı oluyor. Oyuncularım sadece mücadele etmeleri gerektiğinin farkına varırlarsa çok daha iyi olacak. Çünkü 10 haftalık süreçten sonra düşüş olacağını biliyordum. Şimdi de yükseliş olacağını oyuncularımla paylaştım. En büyük sıkıntı 3 ve 13. hafta arasındaki kaybettiğimiz puanlar oldu. 6 tane maçımız var. İçerdeki maçları almamız gerektiğini biliyoruz. Onları alırsak istediğimiz puana ulaşırız ama bu ligde deplasman galibiyeti almak zorundayız. 

"EĞER BUGÜN KAYBETSEYDİK NELER NELER SÖYLEYECEKLERDİ..."

Yayın öncesi bir şey paylaşmıştım sizinle. Biz bugün kaybedebilirdik. Birçok dedikodu ortaya atılabilirdi. Şenol hoca ile kavgalıydı. Ahmet, Uğur niye oynamadı. Göztepe'ye niye algı yapıldığını söyledin? bunları diyebilirlerdi. Bizlere de biraz saygı gösterilmesi gerekiyor. Bugün ters bir sonuç olsaydı şampiyonluğa oynayan rakiplerin kimbilir ne gibi eleştirilerine maruz kalacaktık. Teknik eleştirden bahsetmiyorum, dikkat edin. Ben babama karşı bile oynasam kazanmak isterim. Bunlara da biraz daha duyarlı olmak lazım. 

Son dakika Gençlerbirliği Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)