comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Ümit Özat'tan flaş sözler: "Demba Ba ve Beşiktaş - Göztepe maçında algı yapıyorlar"

09 Nisan 2018, Pazartesi 19:34
Ümit Özat'tan flaş sözler:

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Galatasaray maçı öncesinde kadroda yaptığı 6 değişikliğin polemik yaratıp yaratmaması üzerine Beşiktaş - Göztepe maçının ardından Demba Ba hakkında konuşulanlara örnek verdi. 

FutbolArena - Süper Lig 28. haftasında oynanacak olan Gençlerbirliği - Galatasaray maçı öncesinde Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Gençlerbirliği - Galatasaray Ümit Özat'ın açıklamaları


"DEMBA BA SANKİ TOPU BİLEREK DİREĞE NİŞANLAMIŞ GİBİ KONUŞUYORLAR"

Ülke futbolu öyle bir hal aldı ki, bu meslek yapılamaz noktaya geldi. Çok haddim olmadan söylüyorum. Demba Ba 40 metreden vurup direkten dönüyor, Demba Ba bilerek direğe vurdu oluyor. Koskoca bir kulüp, koskoca kulübün değerli hocası Beşiktaş'a yenildi diye farklı şeyler anlatılıyor. Bugün Allah korusun mağlup olursak kim bilir hangi senaryolar çizilecek. Beşiktaş'a karşı böyle, Galatasaray'a karşı böyle oynuyor diyecekler. Hakikaten bu mesleğin itibarını ayaklar altına indirdiler. Her zaman sorumlu teknik adam ve dar ağacına asılan siz oluyorsunuz. 
"POLEMİK YARATACAK BİR DURUM YOK"

Uğur ve Ahmet haftalardır formsuzlardı. Ondan yedek kaldılar. Ahmet ve Uğur varken de geçen hafta 4 yedik. Ahmet ve Uğur varken de ilk yarı Galatasaray'dan 5 yedik. Onlar kaptanlarımız. Değerli oyuncularımız ama formsuzlar. Bakarsanız Skuletic de yedek bugün. Polemik olacak bir durum yok.

Son dakika Gençlerbirliği Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)