comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Mehmet Demirkol'dan Gençlerbirliği yorumu ''Çok ilginç bir kulüp''

21 Kasım 2017, Salı 12:01
Mehmet Demirkol'dan Gençlerbirliği yorumu ''Çok ilginç bir kulüp''

Mehmet Demirkol, Gençlerbirliğü Kulübü'nün gerçekleştirmiş olduğu teknik direktörlük değişikliği üzerinden eleştiride bulundu.

FutbolArena - Gençlerbirliği, teknik direktörü Mesut Bakkal ile yollarını ayırırken, Mesut Bakkal'dan önce görevine son verdiği eski teknik direktörü Ümit Özat'ı takımın başına yeniden getirdi. Bu olay spor camiasında şaşkınlıkla karşılandı.


Mehmet Demirkol'dan Gençlerbirliği yorumu


Spor yazarı Mehmet Demirkol, Gençlerbirliğü Kulübü'nün gerçekleştirmiş olduğu teknik direktörlük değişikliği üzerinden eleştiride bulundu. Ümit Özat'ın yeniden göreve getirilmesini şaşkınlıkla karşılayan Mehmet Demirkol, Ankara temsilcisinin çok ilginç bir kulüp olduğunu ifade etti;

''GENÇLERBİRLİĞİ MESELA ŞAMPİYON OLMAK İSTEMİYOR''
"Gençlerbirliği'nden güzel bir sitcom dizisi çıkar ve çok izlenir. Çok enterasan bir kulüp. Severim de... Mesela Gençlerbirliği, Süper Lig şampiyonu olmak istemiyor. Rahmetli İlhan Cavcav, UEFA Kupası'nda Valencia'yı yendikleri dönem 'Avrupa'da oynamak çok masraflı bize göre değil' demişti. Örnek gösterdiğimiz kulübün en enterasan kulüp olması çok acayip.''


Murat Cavcav'dan Ümit Özat açıklaması


"Sezon öncesi kampımızı da yöneten Ümit hoca, takımı, yeni transferleri, kulübü iyi tanıyor. Sonuçta daha birkaç hafta önce futbolcularla tesiste kalıyordu, gece gündüz onlarla yaşıyordu. Kendisi de bize güvence verdi. Futbolculara inandığını ve bu takımın kesinlikle iyi yerlere geleceğini, hatta üst sıralara oynayacağını ifade etti. Yönetim kurulundan arkadaşlarla değerlendirdik. Kendisiyle de görüştük ve geçmişteki olumsuzluklardan ders çıkararak Gençlerbirliği'ni layık olduğu yere getirme konusunda fikir birliğine vardık."

Süper Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)