comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Hamza Hamzaoğlu Beşiktaş maçı sonrası: 'Yazık!'

27 Aralık 2019, Cuma 23:30
Hamza Hamzaoğlu Beşiktaş maçı sonrası: 'Yazık!'

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Beşiktaş maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Gençlerbirliği, Süper Lig 17. haftasında deplasmanda Beşiktaş'a 4-1 kaybetti. Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, maçın ardından 9 kişi kalmaları, kırmızı kartlar ve hakem kararları hakkında açıklamalarda bulundu. 

"NADİR KÜFÜR ETMİŞSE ONA GÖRE TAVIR TAKINACAĞIZ AMA..."
"Nadir küfür etmişse ona göre tavır takınacağız. Ancak azmettirici duruma da bakmak lazım. Faul var. Oyuncuyu da anlamak lazım. Hakemler birçok maçta kafalarını çeviriyorlar. Oralarda da çevirmesinler. Yazık! Bunları konuşuyoruz. Çifte standart"

"SUÇLAYARAK BİR YERE VARAMIYORUZ"

Biz her şeyden bir şey çıkarmaya çalışıyoruz. Hepsi birbirini tetikliyor. Her geçen gün daha kötüye gidiyoruz. Bir yerde dur demek lazım. Önce kendimize, sonra birbirimize saygı duyacağız. Hataları kötü niyet olarak görmeyeceğiz. Birbirimizi sürekli suçlayarak hiçbir yere varamayız, varamadık da zaten. 

"DAHA İYİ BİR GENÇLERBİRLİĞİ"

Bundan sonra ikinci yarıya hazırlanacağız biraz dinlendikten sonra. Yeni yılda sağlık, mutluluk, başarı diliyorum, bekliyorum, herkes için, halkımız, tüm insanlar için. Daha iyi oynayan, mücadele eden, daha keyifli tarafları sunan bir Gençlerbirliği diliyorum.

Gençlerbirliği Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"