comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Gençlerbirliği'nin yeni teknik direktörü Mesut Bakkal oldu

30 Ağustos 2017, Çarşamba 17:10
Gençlerbirliği'nin yeni teknik direktörü Mesut Bakkal oldu

Gençlerbirliği'nde Mesut Bakkal dönemi resmen başladı. Ümit Özat ile yolların ayrılmasının ardından başkent ekibi tecrübeli teknik adamla anlaşma sağladı. 

FutbolArena - Gençlerbirliği'nde teknik direktör Ümit Özat ile yolların ayrılmasının ardından yeni hoca belli oldu. Başkent ekibi daha önce de bu kulübü çalıştıran Mesut Bakkal ile anlaşmaya vardı. Gençlerbirliği'nin yeni teknik direktörü Mesut Bakkal, Ümit Özat'ın ardından Başkent kulübünün başarısı için ter dökecek. 


Gençlerbirliği'nin yeni teknik direktörü kim oldu?


Spor Toto Süper Lig 3. haftasında Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup olarak 1 puanda kalan Gençlerbirliği'nde teknik direktör Ümit Özat ile yollar ayrılmıştı. Başkent ekibi çok gecikmeden yeni teknik direktörünü buldu. Gençlerbirliği eski hocalarından ve Türkiye'nin tecrübeli teknik adamlarından Mesut Bakkal ile 1 yıllık anlaşmaya vardı. 
 

Gençlerbirliği'nden Ümit Özat açıklaması


Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav yaptığı açıklamada Ümit Özat ile karşılıklı anlaşarak yolları ayırdıklarını ifade ederek şunları söyledi:

"İlk üç maçımızın ardından teknik direktörümüz Ümit Özat'la yaptığımız değerlendirmede  karşılıklı olarak yolların ayrılmasında karar kıldık. Ümit Özat, Gençlerbirliği'nde yetişen, kulübümüzün en değerli isimlerinden biridir.   Bize verdiği hizmetler ve her zamanki yapıcı tutumu için kendisine teşekkür ediyoruz. Ümit Hocamıza bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar diliyorum."
Başkent ekibiyle ilgili son dakika gelişmelerine Gençlerbirliği Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)