comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Gençlerbirliği'ne Barcelona'dan transfer! Resmen açıklandı

31 Aralık 2019, Salı 18:08
Gençlerbirliği'ne Barcelona'dan transfer! Resmen açıklandı

Gençlerbirliği, Barcelona B Takımı'nda forma giyen 20 yaşındaki Hollandalı sağ bek oyunusu Mike van Beijnen'i transfer ettiğini açıkladı.

FutbolArena - Hamza Hamzaoğlu yönetimindeki Gençlerbirliği, Ocak ayındaki ara transfer dönemi öncesi ilk anlaşmasını gerçekleştirdi. Gençlerbirliği, Barcelona B Takımı'nda forma giyen Mike van Beijnen'i bedelsiz olarak transfer etti. 20 yaşındaki Hollandalı sağ bek oyunusu, Başkent ekibi 1,5 yıllık anlaşma imzaladı.
 

Gençlerbirliği'nden Mike van Beijnen transferi açıklaması


Devre arası transfer çalışmalarına başlayan kulübümüz ilk olarak Barcelona B takımında forma giyen Mike van Beijnen'i bonservis bedeli ödemeden kadromuza kattı.

1999 doğumlu Mike van Beijnen, savunmada sağ bek pozisyonunda oynuyor. Hollanda'da Willem II ve NAC Breda takımlarında da forma giyen genç oyuncu ile kulübümüz 1,5 yıllık anlaşmaya imza attı. Futbolcunun sezon sonu performansına göre gelecek sezonki sözleşme durumu değerlendirilecek.
HAMZA HAMZAOĞLU'DAN TRANSFER AÇIKLAMALARI

Geçtiğimiz hafta devre arasında transfer yapılıp, yapılmayacağı sorusuna Hamza Hamzaoğlu, "Antrenmanlarımızı bitirdikten sonra kalan zamanımızı transfer için geçiriyoruz. Kadromuzu güçlendirebilir miyiz diye bakıyoruz. Ama çok acil ihtiyacımız var mı? Yok diyebiliriz. Fakat yine de bakıyoruz. Bize gelip güç katacak, uyum sağlayacak oyuncu bulabilirsek transferini gerçekleştireceğiz. Bu yönde çalışmalarımız devam ediyor" diye cevaplamıştı.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"