comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Gençlerbirliği'nde yeni teknik direktör Ümit Özat bombası! Diğer aday ise...

20 Kasım 2017, Pazartesi 00:31
Gençlerbirliği'nde yeni teknik direktör Ümit Özat bombası! Diğer aday ise...

Gençlerbirliği yönetimi Mesut Bakkal ile yolları ayırma kararı aldıktan sonra teknik direktör adaylarını belirledi. 

FutbolArena Özel - Gençlerbirliği'nde Süper Lig 12. haftasında Kayserispor karşısında alınan 2-1'lik mağlubiyetin ardından teknik direktör Mesut Bakkal ile yolların ayrılması kararı alındı. Peki Gençlerbirliği'nde teknik direktörlük görevine kim getirilecek?


Gençlerbirliği'nin yeni teknik direktörü kim olacak?


Süper Lig 12. haftasında Kayserispor'a 2-1 mağlup olduktan sonra yönetim Mesut Bakkal ile yolları ayırma kararı. Deneyimli teknik adam basın toplantısında görevimin başındayım demesine rağmen başkent kulübünün yönetimi birkaç saat sonra Mesut Bakkal ile yolları ayırma kararı aldı. 

Yeni teknik direktör arayışlarına başlayan Gençlerbirliği'nde ise sürpriz bir teknik direktör arayışı gündeme geldi. Sezon başında yolların ayrıldığı Ümit Özat, Gençerbirliği'nde tekrar göndeme geldi. Yönetimin bir diğer teknik direktör adayı ise Hikmet Karaman. 
 

Mesut Bakkal'ın Gençlerbirliği'ni çalıştırdığı sezonlar


2005 ve 2007 yılları arasında Gençlerbirliği'ni çalıştıran Mesut Bakkal, 2008-2009 sezonunda da takımın başına yeniden getirilmişti.
 
4. KEZ GÖREVDEN ALINDI
2015 yılında da yarın dönem Başkent ekibini çalıştıran Mesut Bakkal, bu sezon Ümit Özat'ın görevden alınmasıyla 4. kez Gençlerbirliği'nn başına geçmişti. Böylelikle Mesut Bakkal, Gençlerbirliği'nde 4. kez görevden alındı.

Gençlerbirliği ile ilgili son dakika gelişmelerine Gençlerbirliği Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)