comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Gençlerbirliği'nde Ümit Özat taraftara saldırdı iddiası

16 Aralık 2017, Cumartesi 14:46
Gençlerbirliği'nde Ümit Özat taraftara saldırdı iddiası

Gençlerbirliği taraftarları ve teknik direktör Ümit Özat arasında yaşanan gerginlik günden günde daha da şiddetli bir hal alıyor.

FutbolArena - Gençlerbirliği taraftarları ve Ümit Özat arasında gerginlik bitmek bilmiyor. Gençlerbirliği teknik direktörü Ümit Özat'ın aynı uçakta yer alan Gençlerbirliği taraftarına saldırdığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.


Ümit Özat, Gençlerbirliği taraftarına mı saldırdı?


Gençlerbirliği taraftarları ve teknik direktör Ümit Özat arasında yaşanan gerginlik günden günde daha da şiddetli bir hal alıyor.  Son olarak Gençlerbirliği teknik direktörü Ümit Özat'ın beraber aynı uçakta bulunduğu Gençlerbilirliği taraftarlarına saldırda bulunduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü. 

Konu hakkında açıklamada bulunan Gençlerbirliği taraftar grurubu 'Alkaralar' Ümit Özat hakkında 'Mafta bozuntusu' başlıklı çok ağır bir açıklama yayınladı.


Gençlerbirliği taraftarından Ümit Özat açıklaması


''MAFYA BOZUNTUSU''
''Her yaşanan kepazeliğin ardından Ümit Özat ve şürekası daha fazla çirkinliğe imza atıp, daha fazla yüz kızartabilir mi derken güne bir başka rezillikle başladık. Antalyaspor deplasmanından takımla birlikte aynı uçakla dönen taraftarımız Mehmet Soylu ve oğlu Ömer'e saldırıldı. Daha önce de Mehmet Soylu'ya sosyal medya aracılığıyla küfür eden ve bunun hesabını hukuk önünde verecek olan Ümit Özat, dünkü maç sonrası yolcuları uçağa taşıyan otobüste Mehmet Soylu'nun yanına gelerek küfür ve ağır hakaretlerle saldırdı.

NE İDİĞÜ BELİRSİZ DANIŞMAN VE ZEKİ YAVRU..

Bu sırada Ümit Özat'ın basın danışmanı olarak geçen ancak gönüllü kulluğunu yapan, ne idüğü belirsiz, kafilede ne işi olduğu dahi anlaşılamayan Mustafa Çevik ile futbolcularımızdan Zeki Yavru ise Mehmet Soylu'nun oğlu Ömer'i sıkıştırıp elinden cep telefonunu alarak Ümit Özat'ın küfür ve hakaretlerinin olduğu ses kaydını silme cüretini gösterdiler. Bu yaşanan hadise Ümit Özat'ın bir taraftara küfür etmesinden ziyade her bir Gençlerbirliği taraftarına ve bu tribünün tümüne edilmiş bir küfürdür. Koskoca Gençlerbirliği camiasının mafya bozuntusu bir adamın egemenliğine girmesini sağlayan iradesiz ve basiretsiz başkan Murat Cavcav ile piyon yöneticilerin bir tepki koymalarını beklemek beyhude olacaktır, farkındayız.

HESABI SORULACAKTIR

Ancak Gençlerbirliği taraftarı da hemen herkesin çok sevdiği Mehmet Soylu'ya yapılmış bu saldırıyı öyle kolay kolay unutmayacak, hesabını soracaktır. Gençlerbirliği birkaç zibidinin, birkaç aşağılık herifin oyuncağı olamayacak kadar büyük bir kulüptür, büyük bir kültürdür. O nedenle bir kez daha hatırlatmakta beis görmüyoruz: Kendisine Gençlerbirlikli diyen her bir kimse Murat Cavcav, Ümit Özat ve leş kargaları bu kulübün sahip olduğu tüm değerleri yok etmeden önce tepki vermeli, bu zihniyetten kurtulunması adına üzerine düşeni yapmalıdır. Cavcav ve Özat elbet bir gün gidecek ve Gençlerbirliği yine taraftarlarının Gençlerbirliği olacaktır ama o gün geldiğinde de hatırlanan düşmanların sözleri değil, dostların sessizliği olacaktır.''

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.