comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Gençlerbirliği'nde Ümit Özat için taraftara saldırı iddiası

10 Aralık 2017, Pazar 23:37
Gençlerbirliği'nde Ümit Özat için taraftara saldırı iddiası

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat'ın uçakta bazı taraftarlara saldırdığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

FutbolArena - GençlerbirliğiSüper Lig'in 15. haftasında Antalyaspor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldı. Takım uçağıyla Ankara'ya dönen Gençlerbirliği'nin taraftar grubu Alkaralar, teknik direktör Ümit Özat'ın saldırısına uğradıklarını açıkladılar.
 

Gençlerbirliği'nde Ümit Özat, Alkaralar'a mı saldırdı?


İşte Alkaralar taraftar grubunun "Mafya bozuntusu" başlığı ile resmi siteden yayınladığı o açıklama:

"Her yaşanan kepazeliğin ardından Ümit Özat ve şürekası daha fazla çirkinliğe imza atıp, daha fazla yüz kızartabilir mi derken güne bir başka rezillikle başladık.
Antalyaspor deplasmanından takımla birlikte aynı uçakla dönen taraftarımız Mehmet Soylu ve oğlu Ömer'e saldırıldı. Daha önce de Mehmet Soylu'ya sosyal medya aracılığıyla küfür eden ve bunun hesabını hukuk önünde verecek olan Ümit Özat, dünkü maç sonrası yolcuları uçağa taşıyan otobüste Mehmet Soylu'nun yanına gelerek küfür ve ağır hakaretlerle saldırdı."

"KÜFÜRLERİN SES KAYDINI SİLDİLER"

"Bu sırada Ümit Özat'ın basın danışmanı olarak geçen ancak gönüllü kulluğunu yapan, ne idüğü belirsiz, kafilede ne işi olduğu dahi anlaşılamayan Mustafa Çevik ile futbolcularımızdan Zeki Yavru ise Mehmet Soylu'nun oğlu Ömer'i sıkıştırıp elinden cep telefonunu alarak Ümit Özat'ın küfür ve hakaretlerinin olduğu ses kaydını silme cüretini gösterdiler.

Bu yaşanan hadise Ümit Özat'ın bir taraftara küfür etmesinden ziyade her bir Gençlerbirliği taraftarına ve bu tribünün tümüne edilmiş bir küfürdür. Koskoca Gençlerbirliği camiasının mafya bozuntusu bir adamın egemenliğine girmesini sağlayan iradesiz ve basiretsiz başkan Murat Cavcav ile piyon yöneticilerin bir tepki koymalarını beklemek beyhude olacaktır, farkındayız. Ancak Gençlerbirliği taraftarı da hemen herkesin çok sevdiği Mehmet Soylu'ya yapılmış bu saldırıyı öyle kolay kolay unutmayacak, hesabını soracaktır."

"LEŞ KARGALARI KULÜBÜN DEĞERLERİNİ YOK EDİYOR"

"Gençlerbirliği birkaç zibidinin, birkaç aşağılık herifin oyuncağı olamayacak kadar büyük bir kulüptür, büyük bir kültürdür. O nedenle bir kez daha hatırlatmakta beis görmüyoruz: Kendisine Gençlerbirlikli diyen her bir kimse Murat Cavcav, Ümit Özat ve leş kargaları bu kulübün sahip olduğu tüm değerleri yok etmeden önce tepki vermeli, bu zihniyetten kurtulunması adına üzerine düşeni yapmalıdır.

Cavcav ve Özat elbet bir gün gidecek ve Gençlerbirliği yine taraftarlarının Gençlerbirliği olacaktır ama o gün geldiğinde de hatırlanan düşmanların sözleri değil, dostların sessizliği olacaktır."

Gençlerbirliği ile ilgili son dakika gelişmelerine Gençlerbirliği Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.