comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Gençlerbirliği'nde teknik direktörlük için ilk aday Hikmet Karaman (Gençlerbirliği'nde yeni hoca adayları)

15 Mayıs 2018, Salı 21:10
Gençlerbirliği'nde teknik direktörlük için ilk aday Hikmet Karaman (Gençlerbirliği'nde yeni hoca adayları)

Gençlerbirliği, Spor Toto Süper Lig'e geçtiğimiz hafta veda ederken Ümit Özat ile yollar ayrılmıştı. Başkent ekibinde teknik direktörlük için ilk aday Hikmet Karaman. Gençlerbirliği'nin yeni hocası kim olacak?

FutbolArena Özel - Gençlerbirliği, Spor Toto Süper Lig'in bitimine 1 hafta kala ligden düşerken yönetim Ümit Özat ile yolları ayırmıştı. Başkent ekibinin hoca arayışlarında Hikmet Karaman ilk sırada bulunuyor.
 

Gençlerbirliği'nin yenin hocası kim olacak? Gençlerbirliği'nde hoca adayları


Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav, teknik direktör Ümit Özat ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdıklarını söylerken şimdiden yeni hoca arayışlarına başladı. Gençlerbirliği, teknik direktörlük koltuğu için Hikmet Karaman'ı düşünüyor.

Gençlerbirliği yönetimi, son olarak Aytemiz Alanyaspor'da görev yapan ancak kısa süre sonra görevinden ayrılan Hikmet Karaman ile bir görüşme gerçekleştirecek ve detayları konuşacak. 
SEZAİ YILDIRIM GÖREVDE OLACAK

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Spor Toto Süper Lig'deki son maçlarında Bursaspor ile karşılaşacaklarını hatırlatarak, "Bu süreçte, takımımızı sezonun son haftasındaki Bursaspor maçına, altyapı antrenörümüz Sezai Yıldırım hazırlayacak ve karşılaşmada takımın başında sahaya çıkacak." ifadesini kullandı. 

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)