comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Gençlerbirliği'nde Mesut Bakkal Beşiktaş maçında çıldırdı, oyuncusuna top fırlattı

13 Ekim 2017, Cuma 21:31
Gençlerbirliği'nde Mesut Bakkal Beşiktaş maçında çıldırdı, oyuncusuna top fırlattı

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Beşiktaş maçının ikinci yarısındaki bir pozisyonda çok sinirlendiği kendi futbolcusu Ahmet Oğuz'a top fırlattı. 

FutbolArena - Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Beşiktaş maçının ilk dakikasından itibaren son derece heyecanlı bir şekilde müsabakayı takip ederken oyuncularını sık sık uyardı. Maçın ikinci yarısında 60. dakikada ise bir pozisyonda oyuncusu Ahmet Oğuz'a çok sinirlenen Mesut Bakkal kendisine gelen topu öğrencisine fırlattı. 


Gençlerbirliği - Beşiktaş maç haberleri


Spor Toto Süper Lig 8. haftasında oynanan Gençlerbirliği - Beşiktaş maçının ikinci yarısında kırmızı siyahlılar 10 kişi rakibi karşısında son derece müsait bir kontratak pozisyonu yakaladı. Ancak Beşiktaş'ta araya giren Caner Erkin topu kalecisi Fabri'ye kazandırdı. Fabri'nin dönen topta Caner'e pası hızlı olunca Caner, taca çıkmadan topu uzaklaştırdı ve çok şiddetli gitmemesine rağmen Ahmet Oğuz da kontrol edemeyince top taca çıktı. Eğer Ahmet Oğuz Caner Erkin'in hatalı pasını kontrol edebilseydi Gençlerbirliği çok tehlikeli bir atak fırsatı yakalayacaktı. 

MESUT BAKKAL OYUNCUSUNA ÇOK SİNİRLENDİ
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal ise Ahmet Oğuz'un Caner Erkin'in gönderdiği topu kontrol edemeyince çok sinirlendi. Takımının net bir atak fırsatının yakalamasına sinirlenen tecrübeli teknik adam, kendisine doğru gelen topu futbolcusuna doğru attı. 

Kırmızı Siyahlı takımla ilgili tüm gelişmelere Gençlerbirliği Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. (Görüntü beIN Sports'tan alınmıştır)

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)