comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Gençlerbirliği'nde amatör sporculardan Murat Cavcav'a ziyaret

31 Mayıs 2017, Çarşamba 17:52
Gençlerbirliği'nde amatör sporculardan Murat Cavcav'a ziyaret

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav, amatör branş sporcularını ağırladı.

FutbolArena - Gençlerbirliği'nin 6 branşta mücadele eden sporcuları  bugün İlhan Cavcav Tesisleri'nde Başkan Murat Cavcav'ı ziyaret etti.

TÜM SPORCULAR TEBRİK EDİLDİ
Ziyarette Genel Sekreter Sinan Gürsoy, Amatör Branşlardan Sorumlu Asbaşkan Merdan Hürmeydan ve Basın Sözcüsü Hakan Kaynar'ın yanı sıra Eskrim Antrenörü Ceyda Öztürk, Yüzme Antrenörü Onur Sağlam, Kick Boks Antrenörleri Yeşil Özcan ve Başak Hürmeydan, Atıcılık Antrenörü Murat Uzdaş, Bowling Antrenörü Fahrettin Yeşilbay ve Habib Doğan ile Bocce Antrenörü Seda Yıldız Kabakçı hazır bulundu.

Murat Cavcav'a bu sezon katıldıkları müsabakalardan ve başarılardan söz eden sporcularla Başkan yakından ilgilendi. Cavcav, tüm sporcuları ve antrenörleri tebrik ederken, Gençlerbirliği armasını başarıyla taşıyan tüm sporculara teşekkürlerini iletti.

Atıcılık,Bocce,Bowling, Eskrim , Kick Boks ve Yüzme branşından sporcuların yer aldığı ziyaretin sonunda sporcular, antrenörler ve Başkan Murat Cavcav hatıra fotoğrafı çektirdi.

KASIMPAŞA HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Ligin son haftasında Kasımpaşa'yı ağırlayacak olan Gençlerbirliği , maç hazırlıklarına bu akşam yaptığı tek antrenmanla devam etti. Antrenmana ısınma koşusu ve 5'e 2 pas çalışması ile başlayan futbolcular, daha sonra dar alanda çift kale maç yaptı. Üç gruba ayrılan futbolcular yapılan dar alan çift kalenin ardından tam sahada taktik çalışma yaparak günü tamamladı.
 
Antrenmana sakatlıkları bulunan Aydın ve Hopf katılmadı. Başkent ekibi yarın gerçekleştireceği antrenmanla maç hazırlıklarını tamamlayacak.

FutbolArena Haber Turu (19 Şubat 2020)