comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Gençlerbirliği, Pogba'nın kardeşini transfer ediyor!

30 Ocak 2018, Salı 19:46
Gençlerbirliği, Pogba'nın kardeşini transfer ediyor!

Süper Lig'de kalma mücadelesi veren Gençlerbirliği Sessegnon'un ardından Florentin Pogba'yı da transfer ediyor.

FutbolArena Dış Haberler - Gençlerbirliği, Süper Lig'de kümede kalma savaşı verirken devre arası transferleriyle ses getiriyor. Gençlerbirliği'nin yeni hedefi Pogba'nın kardeşi Florentin Pogba!


Gençlerbirliği Florentin Pogba'yı transfer edecek mi?


Fransız basınından L'Équipe'in haberine göre Gençlerbirliği, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan 27 yaşındaki stoper ile anlaşma aşamasında... Habere göre Florentin Pogba'yı Gençlerbirliği dışında isteyen başka Türk kulüpleri de bulunuyor. 


Gençlerbirliği Sessegnon'u nasıl transfer etti?


Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Sessegnon'u kendilerine Ali Cansun ve Sedat Yeşilkaya'nın önerdiğini söyleyerek, "Aslında başkasını alıyorduk. Araştırmalarımızı yaparken bize eski futbolcularımızdan Ali Cansun ve Sedat Yeşilkaya Fransa'da bir oyuncu var diyerek bize önerdiler. Stephane Sessegnon'u anlattılar izledik ve bonservis bedeli vermeden aldık. 14 güne yakın görüşmeler sürdü ve bugün ne kadar doğru bir transfer yaptığımız ortada. Şimdilik yüzde 40 kapasite ile oynuyor. Ama kısa bir sürede takımın lideri, Türkiye'nin oynadığı bölgede en iyi futbolcusu olacak. Benim için her mevkide iki oyuncu olmalı. Alternatifli kadro kurmak zorundayız. İlk haftadan Stephane'nin kalitesini ortaya koyması beni çok mutlu etti” şeklinde konuştu.
Gençlerbirliği ile ilgili son dakika gelişmelerine Gençlerbirliği Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"