comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Gençlerbirliği oyuncusu Selçuk Şahin'den Yıldırım Demirören'e sürpriz çağrı

29 Mayıs 2017, Pazartesi 18:22
Gençlerbirliği oyuncusu Selçuk Şahin'den Yıldırım Demirören'e sürpriz çağrı

Gençlerbirliği'nde top koşturan Selçuk Şahin, sıcaklar nedeniyle liglerin daha geç başlamasını istediğini TFF'ye bildirdi.

FutbolArena - Gençlerbirliği'nin tecrübeli futbolcusu Selçuk Şahin, sosyal medyadan Türkiye Futbol Federasyonu ve Yıldırım Demirören'e çağrıda bulundu.
 

2017 Süper Lig ne zaman başlayacak?


TFF, yapılan planlamaya göre Süper Lig'in 2017-18 sezonunun 11 Ağustos 2017 tarihinde başlayacağını duyurdu. Gençlerbirliği oyuncusu Selçuk Şahin ise bu karara Twitter hesabından serzenişte bulundu.

Selçuk Şahin açıklamasında, "Bu sezon çok geç bitiyor ve yeni sezon çok erken açılacak. 11 Ağustos tarihi Türkiye iklimi için futbol oynanmaya hiç müsait bir tarih değildir. Ülkenin her yeri çok sıcak ve sağlıklı bir şekilde futbol oynamak mümkün değildir. Sayın federasyon başkanımızdan oyuncular olarak isteğimiz liglerin daha geç bir tarihte başlamasıdır. Avrupa'da çoğu zaman örneğini gördüğümüz 1-2 karşılaşmayı hafa içi oynayarak bu sorunu çözebiliriz. Oyuncu sağlığını da düşünerek bu konuun federasyon tarafından tekrar değerlendirilmesi daha doğrudur." ifadelerini kullandı.
DÜNYADA YANKI BULDU

Dünya Profesyonel Futbolcular Birliği, bu çağrının ardından Selçuk Şahin mesajına destek verdiğini açıkladı.

İşte o paylaşımlar:
 

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)