comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

FutbolArena Gençlerbirliği kampında! Ümit Özat'tan Gençlerbirliği taraftarlarına mesaj! Bizlere destek versinler

09 Ocak 2018, Salı 16:41
FutbolArena Gençlerbirliği kampında! Ümit Özat'tan Gençlerbirliği taraftarlarına mesaj! Bizlere destek versinler

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, FutbolArena'ya Antalya kampında özel açıklamalarda bulundu. Ümit Özat, transfer gelişmelerinden taraftarlara kadar pek çok noktaya değindi.

FutbolArena Özel - Gençlerbirliği'nde ikinci yarı hazırlıkları Antalya'da devam ederken teknik direktör Ümit Özat, FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu. Genç çalıştırıcı transfer çalışmalarından taraftarlara kadar önemli noktalara değindi.
 

Ümit Özat'ın Gençlerbirliği kampında yaptığı açıklamalar


Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada Cuma gününe kadar transferi bitireceğiz dedi.

İşte Ümit Özat'ın FutbolArena'ya verdiği röportajdan öne çıkanlar:
"CUMA GÜNÜNE KADAR TRANSFERLERİ AÇIKLARIZ"

Görüştüğümüz oyuncular var. Bizim istediklerimiz bizi istemiyor; bizim istemediklerimiz bizi istiyor. Tabi bu rakamlardan dolayı. Cuma gününe kadar transferi bitireceğiz. Haber bekliyoruz. 

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, FutbolArena üzerinden taraftarlara mesaj gönderdi.

"TARAFTARLAR BİZE 17 DEPLASMAN YAŞATMASIN"

Önce Allah'ın dediği olur. Biz teknik olarak çalışma yapacağız ama ikinci yarı nasıl bir Gençlerbirliği göreceğimize taraftarlar karar verecek. Her zaman ifade ediyorum. Ya taraftarlar bizi 17 deplasman maçı oynamaya mahkum edecek ya da içerde 9 tane maçımız var; bizlere koşulsuz şartsız destek verecek. Bir an önce bu cenderenin içinden çıkmak istiyoruz ama buna taraftar karar verir.

Ümit Özat, Vedat Murigi'in takımdaki geleceği hakkında açıklamalar yaptı.

"VEDAT MURİQİ GİTMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ AMA..."

Vedat Muriqi'nin takımda kalıp kalmayacağının karar verecek kişi kendisi. Kendisi bana gitmek istediğini söyledi; bunu da ilk defa size söylüyorum. Bu tek başına benim verebileceğim bir karar değil. Teknik olarak karar verebilirim ama idari ve ekonomik açıdan karar veremem. Gençlerbirliği'nin oyuncu için ödediği bir bonservis bedeli var. Dolayısıyla kimse elini kolunu sallaya sallaya gidemez."PIRLANTA GİBİ BİR FUTBOLCU"

Kendisine özellikle TFF 1. Lig'den çok teklif var. Skuletic ile aynı tarzda oyuncular. Kendisi yabancı bir oyuncu. Türk olsa 10 sene mukavele yapılır. Oynamadığı zaman sorun çıkartmayan, antrenmanlara düzenli katılan pırlanta gibi bir futbolcu. Vedat Muriqi'nin yerine daha iyi bir oyuncu bulmadan kendisini bırakmanın bir anlamı yok.

Gençlerbirliği ile ilgili son dakika gelişmelerine Gençlerbirliği Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)